Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sote 2-n mennyit kér egy...

Sote 2-n mennyit kér egy szülésznő kb? Nagy baj, ha esetleg nem fogadnék szülésznőt csak orvost?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
2éve szültem ott, akkor 30 volt az átlag, de hallottam 50ről is... mi 30at adtunk akkor, de nem voltam megelégedve a szülésznőmmel, legközelebb nem fogadok. szívem szerint az orvosnak adtam volna még azt a 30at is. nyilván mindenki másképp vélekedik erről, természetesen nem kell szülésznőt fogadni, sokan akkor sem fogadtak, amikor én szültem. szerencséd is lehet, mert kifoghatsz egy profi szülésznőt is.
2011. nov. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Másfél éve szültem ott, az egyik vezető szülésznővel. Legrosszabb választás volt az a nő, csak hátráltatott és visszatartott mindenben, egy pozitív, építő megnyilvánulása sem volt. Nem tudott IV-t bekötni, fájás közben vizsgált és tágított is.

20e-t adtunk neki, de csak azért, mert fogadott volt. Szívem szerint egy fillért sem kapott volna. :( Ő nem mondott tarifát előtte, én meg max. ennyit tudtam adni. Közvetlen a szülés után megkapta a férjemtől, megköszönte, utána a 3 nap alatt egyszer jött megnézni kb. 2 percre.

2011. nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok. sajnálom, hogy másnak is ilyen rossz tapasztalata van. pedig nekem is nagyon ajánlották őt, és javasolták, hogy szülésznőt mindenképp fogadjak. az én esetemben felesleges volt. viszont emlékszem, hogy az egyik szobatársamé egy tündéri nő volt, minden nap látogatta, kipakolt neki, kórházi betéteket kapott tőle, stb. ő a végtelenségig meg volt vele elégedve - megjegyzem érthetően, én is láttam a különbséget fogadott szülésznő és fogadott szülésznő között...

remélem te szerencsésebb leszel, könnyű szülést, utána pedig boldog babázást kívánok! :)

2011. nov. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2szer szültem ott, csak fogadott dokim volt (ugyan az mind a kétszer). Először 2 éve, akkor programozott császárom volt, eszembe sem jutott így szülésznőt fogadni. Másodjára idén februárban természetes úton szültem, nem fogadtam szülésznőt. Nagyon jó brigádokat kaptam ki, mindenki nagyon kedves volt, a második műszakból volt egy, aki odajött, mondta hogy Ő lesz velem végig. Majdhogynem kinyalta a s.ggem. Külön szülőszobát foglalt, hozott cd-ket ha szeretném hallgatni, nagyon kedves és segítőkész volt. Végül egy 10.000-st adtunk Neki, pont annyi pénz volt a férjemnél.

Én nagyon elégedett voltam így is.

2011. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Két éve szültem ott.40-et kért a hölgyemény.Most lassan megint megyek szülni, de úgy döntöttem nem kell szülésznő, csak a fogadott doki.Amúgy ugyanaz a szülész most 50 ezret kér.

Többször feküdtem a klinikán.Azt vettem észre, hogy az számít a legtöbbet, ki a fogadott dokid.

2011. nov. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2 hete szültem ott,40ezret adtunk,mivel az orvos tarifájának a fele jár
2011. nov. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!