Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hétfőre (máj18-ra) vagyok...

Hétfőre (máj18-ra) vagyok kiírva, de a hasam még fönt, nyákdugó sehol és semmi jelét nem érzem a szülésnek. Mivel tudnék rásegíteni (szex, lépcsőzés) nem használ?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, meg hallottam hogy az ananász segít. nem a konzerves, hanem a friss gyümölcs. Egy imserősöm evett is 3 db-ot, másnap megszült. Persze aztán lehet nem emiatt...
2009. máj. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi,megpróbálom,a férjem úgyis a zöldség-gyümölcs iparban utazik,ezen már ne múljon:)
2009. máj. 15. 17:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Attól hogy semmi jele nincs,megszülhetsz akár már holnap is.Én sem tapasztaltam előző nap semmit,még aznap reggel sem a vizsgálat előtt és este 6-kor szültem.
2009. máj. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sem számít.A másodiknál nekem sem ment le igazán a hasam.Se jóslófájások,se nyákdugó távozása,még csak egy icipici keményedés sem volt előtte.Aztán este 8 körül megfájdult a derekam,éjfélkor meg elkezdett csordogálni a magzatvizem.Délutánra már szopiztattam:-))))

A rásegítés témában sajna nem tudok jót tanácsolni.23-ra vagyok kiírva és már minden létező dolgot próbáltam,hogy egy picit előbb jöjjön,mert már nem nagyon bírom.De hát jól érzi magát odabent.Esetleg meg kéne próbálni a homeopátiás szülésindító koktélt.Talán neked segít.

Itt olvashatsz róla: [link]

Sok sikert!

2009. máj. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm az eddígi válaszokat
2009. máj. 15. 19:34
 6/11 anonim ***** válasza:

A 40.héten kifestettem a hálónkat,hogy hátha,de a kisasszony nem úgy gondolta,ráhúzott még majdnem 2 hetet.Ne aggódj,tudja mikor szeretne kibújni.

Reggel akarta indítani a doki,éjjel úgy döntött,hogy kíváncsi ránk és elfolyt a víz...:-)

2009. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az nem zavarna,ha indítaná a doki,de először is be akar fektetni és csak rá 4-5 nappal indítaná.De én nem akarok a kórházban hemperegni!!! :(
2009. máj. 16. 09:49
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia


Én keddre vagyok kiírva. Én már szinte mindent kiprobáltam: lépcsőzés, szex, forró vizes zuhany, séta, de semmi.

A méhszájam 2222, jóslóim vannak, nyákdugó elment (azt hiszem) és még mindig nincs semmi. :( A pocim fent van, de a baba fejem már elég lent (vagyis kedden ezt mondta a dokim)

Hajnal óta fáj a derekam és a szeméremcsontom, de semmi egyéb. Kíváncsi vagyok mikor lesz ebből szülés!

Neked milyen értékeid vannak?

2009. máj. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia.A festős vagyok.Nekem hétfőn kelett befeküdnöm,úgy hogy szerdán indítja a doki reggel.Mondanom sem kell,hadakoztam ellene amivel csak lehet,de nem ment.Vasárnap éjjel már alig tudtam aludni,hogy hétfőn mennem kell.
2009. máj. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én péntekre voltam ki irva tegnap voltam dokinàl. a dokim ajànlotta hogy csinàljak 1 fahéj 12 szegfüszeg és egy kisebb darab gyömbért 1liter vizzel forràzak le és napközben langyosan kortyolgassam el. ez àlitolag segit. én is ugy vagyok mint te sehol semmi elöjel.

fàjàsok ctg szerint vannak de nem érzem öket.én holnap akarom kiprobàlni mert a pàrom dolgozik most. és a dokim sincs a hétvégén.

sok sikert és könnyü szülést

2009. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!