Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki tudtátok élvezni a progis...

Ki tudtátok élvezni a progis császár legnagyobb előnyét, mármint azt, hogy tudtad, mikor is fog pontosan megszületni a babád?

Figyelt kérdés
Holnap születik meg a babám, ma örültem ennek a legjobban, mikor tudatosult bennem, hogy tényleg van időm még egyszer átnézni a csomagomat, leepilálni a lábam, hajat mosni, újra végiggondolni, mire lehet szükségem, illetve a párom is most hozza a bimbóvédőt, hogy kifőzzem és azt is betegyem a csomagba. Holnap ilyenkorra anyuka leszek:) Bocsi, kétszeres anyuka:) Azért az is sokat számít, hogy már szültem, tudom, mire van szükség a kórházban. Ti is éreztetek így progis császár előtti nap?
2011. dec. 12. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Irigyellek, mert nálam az Élet másképp oldotta meg. Megvolt az időpontom,(nekem is második baba) mégis 5 nappal előbb született sürgősségi császárral. Igaz, be voltam pakolva, minden kikészítve, mert valahogy éreztem, hogy előbb lesz a találkozó. El se tudtam igazán képzelni a szitut, hogy bemegyek és megoperálnak, és lesz még egy gyerekem, bár nagyon jól hangzott. Mikor megtudtam az időpontot, én is úgy éreztem, ahogy Te, csak fura volt.:)

Drukk a holnapi szüléshez! :)

2011. dec. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Sok boldogságot! Én biztos kihasználnám még az előnyeit. :) De azért furcsa lehet, hogy tudod, holnap ilyenkor már meg lesz a 2. babád is!
2011. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok.sok boldogságot.Mennyivel született a baba?E.
2011. dec. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kedves kérdező,gondolom boldogan babázol,azért írd meg hogy volt,hogy vagytok
2011. dec. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én az elsőnél még akkor se fogtam fel mikor már nyomták a hátamba az érzéstelenítést, olyan hihetetlen volt az egész. Sok sikert holnapra :)
2011. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi újság?Baba?
2011. dec. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
sziasztok! Van baba, igen, nagyon csöpp, mindössze 46 cm és 2700 gr volt, de nagyon falánk, rengeteget eszik. Nem is nagyon van időm válaszolgatni, de nagyon kedvesek voltatok, így gyorsan megírtam, mi a helyzet velünk:) Köszönjük a gratulációkat:)
2011. dec. 29. 14:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratu!
2011. dec. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratula!
2011. dec. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!