Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha netán a baba belekakil...

Ha netán a baba belekakil ZAVAROS a magzatvíz akkor is jó az NST?

Figyelt kérdés
Én 40+4 napos vagyok de semmi jele a szülésnek, tegnap próbáltak, magzatvizet nézni de nem tudtak mert teljesen zárt vagyok 3. baba a 2. fiamat 40+4 naposan szültem vérzéssel kezdődött és meg indították mintha ma szülnék de ennek semmi jele az NST az jó.Sokat mozog a baba.(3.baba 30éves kismama)
2011. dec. 27. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
nem értem miért nem tudták megnézni zárt méhszáj mellett. Ilyenkor kitágítanak annyira kézzel, hogy be tudjon kukucskálni a doki. Amúgy a zavaros magzatvíz tudod hogy nagyon nagy baj, de semmi köze sincs a magzatmozgáshoz.
2011. dec. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

csak azért kérdezem mert nem tudta megnézni így csak Nst-t csinálta meg probált tágítani de nagyon fájt

és nem sikerült.

2011. dec. 27. 12:46
 3/7 anonim ***** válasza:

én 42-ik hétre szültem. Oxit kaptam két naponta. A magzatvizet egyszer nézték meg, azt is azért mert oriási hisztit csaptam miatta. Nagyon fájt nekem is, de ezt nem kézzel csinálták, hanem valami szerkentyűvel.

Utána sem nézték két napig, végül beindult a szülés. A víz persze akkor már zavaros volt. Elméletileg két naponta kötelező nézni, nagy baj lehet belőle ha nem veszik észre időben. Az nst-nek nincs köze hozzá.

Jó is az ha tágít, hátha elindul. Nekem utána olyan véres akármi jött, azt hittem nyákdugó, de csak két nap mulva indult a szülés, előtte csak vérezgettem.

2011. dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, sajnos az egyik legfájdalmasabb beavatkozás a méhszájtágítás:( sok siket, szép szülést!
2011. dec. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló! Nem tudom, felétek hogyan működik, de felénk (Salgótarján), akkor végeznek amnioszkópiát, ha valamennyire nyitva vagy!!! Akkor viszont 2 naponta!!!
2011. dec. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem belekakilt a baba a vízbe, azonnal indították a szülést. Nagy baj, mert a baba iszik a magzatvízből, és fertőzést kaphat tőle, amibe akár bele is halhat.
2011. dec. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a 40+5 napon szültem,aznap délelőtt az nst rendben volt, 4 óra mulva amikor elfolyt a magzatvíz sötét zöld,sűrű volt

Előtte való nap,amikor nézték a magzatvizet azzal a kacsával,vagy mivel az orvosom azonnal be akarta indítani a szülést,mert látta,hogy nem tiszta a víz,de a főorvos haza küldött,hogy sötét a haja a gyereknek,aki valójában világos szösziként bujt elő.

2012. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!