Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 29 hétre megszülettek iker...

29 hétre megszülettek iker fiaim 1.5 kg-osak. Aze ggyik aránylag jól van a másiknak nincs tapintható vérnyomása, és nem működik a veséje. Most mi várható? Volt valaki hasonló helyzetben? Túl fogja élni? Az orvos nem sok jót jósol.

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 21:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem tudok érdemben válaszolni, csak annyit szeretnék írni, hogy kitartás, szurkolok a Pinduriknak. Sok erőt, és bízz a legjobban.
2011. dec. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ó szegénykém, sok kitartást kívánok, bízzál benne, a 29. hét és a 1,5 kg azért biztató
2011. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Gondolok rátok, nagyon remélem, hogy minden rendben lesz!
2011. dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok nektek! Másfél kiló az nem ki súly!Amikor szültem volt egy baba aki alig volt egy kiló!
2011. dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
szia! szerintem is van remény, egyik ismerősöm babája 800 grammal született és végül nem lett semmi gond! olyan fejlett ma már az orvostudomány, nagyon szorítok nektek, nekik és minden jót kívánok!!
2011. dec. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Az én fiam 18 éve született 1400g és most egy teljesen egészséges 180cm magas felnőtt férfi.Bízunk benne,hogy minden oké lesz kitartás neked és erőt mindenhez.
2011. dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én is drukkolok!Én nem,de a barátnőm volt hasonló helyzetben,neki iker lányai születtek.Nem akarom leírni a történetet-azzal vádolnának,hogy ijesztgetlek-sajnos nem happy and-el végződött a történet.
2011. dec. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
happy and=happy end.Bocsi,csak a gyerkőcöm "követel",altatás van.
2011. dec. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi két hete jöttünk haza és a koraszülöttön voltunk. Igaz nálunk nem volt nagy baj, csak két héttel hamarabb jött és másfél napig kellett egy kis oxigénrásegítés a babámnak. Na ott volt egy baba, aki 600 g-al született. Sőt, az ott lévő babák nagy 100%-a akkora, mint a tiéd és nagyon jól vannak!

2011. dec. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Belinkelek egy korababás fórumot, bocs ha már ismered, esetleg regisztráltál is. Itt hasonló sorsú kismamák és kisbabák vannak. Szorítok Nektek, bár a másfél kiló és 29 hét tényleg nagyon biztató. Ezen a fórumon nagyon sok 24-26 hétre született kisbaba van, es megnőttek, jól vannak. Most éppen vannak ikrs kismamák is. Vedd fel velük a kapcsolatot!


Minden jót nektek, nőjjenek hamar meg a babáid!

2011. dec. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!