Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyire szűkül...

Szülés után mennyire szűkül vissza a vagina?

Figyelt kérdés
Mennyi idő míg teljesen/részben visszaáll? Mennyire befolyásolja a későbbi szexuális életet?
2012. jan. 8. 07:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi nem változott, már az első együttlétkor is ugyanolyan volt, tehát 6 héttel szülés után!
2012. jan. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a doki a 6hetes szuresen, hogy a legkisebb vizsgaloeszkoz kell, mert ugyanolyan a meretem, mint a meg nem szult lanyoknak
2012. jan. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt mondtak a kontrollon elso gyerek utan, hogy minden a regi, meg milyen szuper, mintha nem is szultem volna. De en megis ugy ereztem, hogy nem olyan szuk. Jah es gondom volt egyebkent 2. mensinel a tamponnal, valamiert alig tudtam felrakni, vagy ha igen, akkor sem kerult jo helyre. De en akkor is ugy erzem, hogy tagabb.

Masodik szules utan mar biztosan ereztem, hogy nem a regi, mondtam is a dokinak kontrollon, hogy nezze meg, illetve en ugy erzem, mintha a mehszajam lejjebb kerult volna, mint lanykoromban, de az orvos azt mondta, hogy minden rendben, se nem tag a huvelyem, se a mehem nem sullyedt meg.

Szoval en ezt azota sem ertem, pedig mar ket eve volt a masodik szulesem.

2012. jan. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
teljesen soha
2012. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem tágabb lett, de a szex ugyanolyan jó. A doki azt mondta, ne is várjam, hogy olyan legyen, mint szűzlánykoromban. :-) A lányom egyébként 4440 grammal, 57 cm-rel született természetes úton.
2012. jan. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor ti nagyon szerencsések vagytok.

Nekem sajnos tágabb lett :-(

Most várom a második babámat és már előre félek milyen lesz...

Azon gondolkodom szülésnél megcsináltatok.

Persze ha meg lehet.

Ha nem akkor utána.

2012. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is tágabb lett, az intimtorna segít, de a régi már akkor sem lesz.
2012. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanolyan mint szülés előtt, most már a szex is jó, de ehhez kellett fél év, előtte nagyon fájt az együttlét.
2012. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
miért azt meg lehet csináltatni?
2012. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!