Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen szereket (gyógynövények...

Milyen szereket (gyógynövények, homeos, teák) használtatok a szülés előtt, közben illetve utána ami nagyon hasznos volt?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok mint a gát masszázs olaj, stb. amiket a következő szülésetek előtt közben utána is tuti hogy használnátok. Légyszi, ha tudtok, akkor írjatok konkrét márkát, meg hogy hol vettétek!
2012. jan. 13. 21:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem előbb jött két héttel, így a málnalevél tea hatását nem éreztem, illetve a gátmasszázs sem segített, hiszen csak két hete csináltam. Ami a szülésnél nagyon sokat segített, az a cimicifuga C30 (gyógyszertár) és caulophyllum C30 (gyógyszertár) ezeket félóránként felváltva szedtem, illetve a vízbe is tett a szülésznő belőle, amiben vajúdtam. Aztán szülés után az avent bimbóvédőkrém, ami használt. Amit még most vinni fogok az a detralex kapszula (aranyérre) (ez is gyógyszertári).

2012. jan. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!