Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában Dr...

Szült valaki mostanában Dr Vonnák Eszternél?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?Vélemények?Van esetleg magánrendelése?

2012. jan. 14. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nála szültem nyáron:)

Régről ismeresem,osztálytársak voltunk gimiben:)

Én csak jót tudok mondani(és nemcsak azért,mert ismerem ezer éve:).Nagyon rendes,kedves,mindig jókedvű,lehet rá számítani.Gátvédelemmel szültem,ami elég ritka a Sote 2-n úgy tudom,természetes szülés párti:)

Van magánrendelése,Mátyásföldön,telszám:0630-236-5958.

A Sote2-n ajánlom a VIP szobákat,azok nagyon szépek,és a babához is jöhetnek a látogatók:)

Ha van bármi kérdésed írj nyugudtan.

2012. jan. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy írtál nemrég szültem és majd szeretnénk második babát csak az előző orvosom iszonyatosan drága volt...Nem tudod esetleg h nála mennyi a vizsgálat illetve szülés?Képet találtam róla ott nagyon szimpatikus volt. Neked hogy történt a szülésed?Másokkal is kedves a Dr. nő ugye nem csak ismerősökkel?Nekem nagyon fontos hogy bármikor hívhassam,kedves,odafigyelő,talpraesett,stb..legyen.
2012. jan. 14. 16:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia,íme részletesen:


Vesztergom Dóra dr.nő volt a terhességem előtt az orvosom.Ő is ott dologozik a Sote2-n,fiatal,lelkiismeretes,nagyon normális dokinő.Amikor megerősítette,hogy babát várok,neten elkezdtem nézelődni szülésznő/kórház ügyben,akkor láttam,hogy dr.Vonnák Eszter-és hát nem gyakori név-facebook,kiderült,hogy valóban ő az.Voltam nála,és végülis is hozzá jártam végig és nála is szültem.Tényleg csak jót tudok elmondani,minden kis dologgal fel lehet hívni,nagyon alapos,szülésnél is végig velem volt,nem csak az utolsó 20 percre jött be.Ami még nagyon fontos volt,és a Sote2-n nem igazán van gyakorlatba,az a gátvédelem.Ez is sikerült,pedig első baba volt 3600gr-mal,55cm-rel:)

Mielőtt véglegesen őt választottam,persze,hogy olvastam a neten is,és nagyon pozitív véleményeket róla.Nem hiszem,hogy,azért lett volna csupán kedves,mert ismertem vagy azért sikerült volna a gátvédelem.Amúgy ha kell tud nagyon is határozott és szigorú lenni:)

Amig bent voltam,akikkel beszélgettem,egyedül én és egy másik csajszi szült gátmetszés nélkül(ő amúgy Vesztergom Dóri páciense volt),ami szerintem azért sokal elárul:)Amikor szültem egyébként pont ő Vesztergom Dóra volt az ügyeletes,nagyon rendes volt,emlékezett,a végén,30 percig tartotta a lábamat,örök hála neki:)

Rendelés 6-8 e ft,attól függően,hogy van e uh vizsgálat.Szülésért nem mond árat,8-10x-t szokás adni,mi is így tettünk.Szülésznőt nem fogadtam így,akiről hallottam,hogy jó,Tigyi Zsuzsa,viszont 50 e ft-ért kér,ami kicsit sok,tekintve,hogy Eszternek alig adtunk többet(mellesleg totál nem akarta elfogadni,de "kicseleztem",úgy voltam vele,hogy egyrészt nem vagyunk mi a legjobb barátnők,másrészt 10 órán kereszül ott volt velem végig,mindenképpen megérdemelte:)).

Az ügyeletes szülésznőről nem tudok semmit sem mondani,mert hozzám nem jött be egy pillanatra sem,de nem is hiányzott:)

A csecsemősök nagyon flegmák,tőlük ne várj sokat,talán egy aranyos,fiatal csajszi volt köztük:)

A többágyas szobákat szerintem megéri kihagyni,elég sokféle ember van egyrészt,másrészt engem/minket nagyon zavart volna,hogy a párom 4 napig csak üvegablakon láthatja a picit,ezenkivül nagyon jó volt,hogy volt saját wc-m,a többieknek akik nem egyágyasban voltak,nagyon sokat mérgelődtek miatta.


Összegezve,szerintem legjobb helyen lesztek Eszternél(ha gondolod nézd meg Vesztergom Dórát is,tényleg róla is hasonló sok jót tudok mondani).

Mikorra várod a picit?

2012. jan. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon köszönöm,hogy ilyen részletesen leírtad.Örülök,hogy írtad hogy ha kell akkor szigorú és határozott ez is nagyon fontos.Szerintem akkor őt fogom választani.Még csak tervbe van a második csak szeretek időben érdeklődni.Még csak fél éves a lánykám szóval még várunk vele egy kicsit.Annyira nehéz jó dokit találni,így gondoltam már most el kezdek érdeklődni:D A Sotét én is ismerem mondjuk nekem szinte csak pozitiv élményem van a kórházzal kapcsolatban.Szülésznőt nem fogadtam de szerencsére egy fantasztikus szülésznőt fogtam ki,gy a másodikhoz őt szeretném felfogadni:D Köszi még egyszer.

2012. jan. 15. 10:23
 5/9 anonim válasza:
Szia! Én is nála szültem és tényleg csak ajánlani tudom. Kedves volt és határozott is, ahogy az előttem író is mondta. És én nem voltam osztálytársa a gimiben, tehát valószínűleg mindenkivel ilyen. :) Császár után sikerült természetes úton szülni, ehhez minden támogatást megadott, úgyhogy Eszterről tényleg csak pozitív dolgokat tudok mondani. Nekem sokat segített a szülésznő, Éberling Kata is.
2012. febr. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

En nem szultem nala de ismerem.Nem ajanlanam.


Korhazba fekudtem 4 hetet es amit kertem elkuldott egy melegebb eghajlatra minden ok nelkul


Evek ota szedek gyogyszert es arrol kellett volna egy recept

2015. ápr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Eszter?Nehezen tudom elképzelni róla...
2015. ápr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Sziasztok!


2014ben szültem Eszternél. Szerintem nagyon precíz, alapos, de nem az a buksisimogatós édibédi, de nem is az a dolga. Veszélyeztetett terhes voltam, bármi volt, ha hívtam, visszahívott, inkább többször megvizsgált, jótanácsokat adott. A Szülés sajnos császár lett, de akkor is odafigyelt. Én 100%ig meg vagyok vele elégedve. Azóta sok barátnőm jár hozzá, mindenki nagyon szereti, van, ahol sokáig nem volt baba, Eszter rengeteg vizsgálatot előírt, endokrin dokit ajánlott és 2 hónap múlva barátnőm terhes lett, azóta már 1 éves a kislány.

Külön kiemelném én is Éberling Katát, a világ legjobb szülésznője! Örültem, hogy ő volt ott a vajúdásomnál.

Azóta is Eszterhez járok, nem bántam meg soha.

2016. febr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sziasztok!


A Doktornőnek még mindig Mátyásföldön van a magánrendelése? Sajnos nekem nagyon messze van de szeretnék hozzájárni mindenképp. A megadott 30-as számon tudom őt elérni? Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. szept. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!