Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajúdás alatt hogy vizsgálják...

Vajúdás alatt hogy vizsgálják a tágulást?

Figyelt kérdés
Ugye ujjnyiban mérik - hány ujját dugja be a szülésznő vagy doki? Vagy csak belenéznek?
2012. jan. 28. 10:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem foglak áltatni.

A szülésznő fogja magát, és feldugja az ujjait a méhszájadon. Amennyi befér, annyira vagy kitágulva. Nem kellemes.

2012. jan. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, első, de a méhszájig ugye ott a hüvely. Akkor bedugja az egész kézfejét, hogy minél több ujja a méhszájhoz érjen?! Én ettől tartok. Első szülés lesz, az igaz, hogy amikor a baba jön, akkor nagyobb a szülésznő kezénél a feje, de az más.
2012. jan. 28. 10:30
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Kézzel. Én egyszer sem éreztem, mindig fájás közben csinálta. Ha érti a dolgát te sem fogod érezni.
2012. jan. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Engem sem viselt meg igazán, viszont mikor tágított, na az nem volt kellemes.

Nem dugta fel az egész kézfejét szerintem. :) De hidd el, a kézfeje semmi a babához képest. :D

2012. jan. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Most már nem is a szülés miatt izgulok, hanem ezek miatt... ő is tágít, nem csak a doki?!

2012. jan. 28. 11:05
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
4-es vagyok, bocsi, nem mondtam, külföldön szültem, itt a szülésznő tágít. Otthon nem tudom.
2012. jan. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a szülésznő is meg a doki is tágított. Hát az elég fájdalmas volt.
2012. jan. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Minek izgulsz ezek miatt már előre?

Engem pl. senki nem tágított, egyáltalán nem biztos, hogy bárki is fog téged.


Plusz ott már nem ez lesz az első gondod, hidd el.


Ne parázz már előre mindenen, csak nyugi!:D

2012. jan. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Tagiiiit? Engem ugyan senki sem tagitott! meg csak az kellett volna, tagulsz te magadtol is. Megnezik ujjal, olyan mint egy gyors nogyogyaszati vizsgalat. Semmi extra.
2012. jan. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
2x szültem(most várom a 3. babát)egyszer sem tágítottak.A szülésznő nézte,hogy hol tartok,és valóban az ujjait dugta be.Nekem se fájt,inkább azt mondom kicsit kellemetlen volt.
2012. jan. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!