Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hány hétig tart a...

Szülés után hány hétig tart a vérzés?

Figyelt kérdés
És mennyire nagy mennyiségű? Sokáig kell óriás betétet használni?
2012. febr. 8. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.Mindenkinel valtozo,nekem 2hetig volt verzesem az elso par napban nagy tenat hasznaltam de aztan mar csak ejszakara.

Mindenestere vegyel egy csomaggal a nagy meretbol,majd meglatod eleg lesz-e.

2012. febr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fiamnál 7 hétig véreztem, 1-2hétig nagyon erősen. Kislányomnál csak pár napig véreztem. Egyén és szülésfüggő!
2012. febr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Átlagosan az első pár nap- általában a kórházi napokban kell nagyon sűrűn betétet cserélni, az első 2-3 napban volt nekem nagyon sok,utána mintha sima menstruáció lenne,olyan mennyiség volt. Az első szülésem után 2 hét után már csak tisztasági kellett, az sem sokáig,ha jól emlékszem,akkor 3 hetes volt a kicsi,amikor már egyáltalán nem kellett betét... A másodiknál az elején ugyan úgy,mint az elsőnél,a 2. héttől tisztasági,de akkor már 7-8 hetes volt a kicsi,amikor elhagyhattam a tisztaságit is.

A harmadiknál az első hét végére elég volt a tisztasági,majd pár napig nem is volt semmi,majd megint volt,de elég volt a tisztasági. 4 hetes volt a kicsi- addig hol kellett,hol nem kellett tisztasági- amikor befejezettnek tekinthettem a gyermekágyas időszakot.


A mennyiség is nagyon eltérő,mert van aki az óriás tena-betétet nem győzi cserélni,és van akinek egy sima szárnyas betét is bőven elég. Nekem 2 csomag sima betét fogyott el a kórházban mind a 3x.- hüvelyi szülések voltak!


Hogy szülés függő lenne,azt megcáfolnám,mert az egyik ismerősöm császárral szült anno,Nála 4 hétig tartott a lochia!

Egyén függő a hosszúsága és a mennyisége! Sokat számít,hogy kap e valaki méh össze húzó injekciót!!! Ha kap valaki,akkor nem lesz olyan elhúzódó a vérzés!- tapasztalat!!



Üdv:3lányos

2012. febr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!