Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után volt aki egy...

Szülés után volt aki egy ideig rendelte az ebédet?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam 1-2 hónapig csak rendelném az ebédet,ha megszületik a pici.Legalább kitapasztalnám,mennyi időm marad a 2 szoptatás között stb.Szüleim,anyósék,főzni nem tudnának,mert én Bp-en,ők meg vidéken vannak lent.Ha rendeltétek a menüt,honnan érdemes?Bp-re vagyok kíváncsi.Köszönöm a segítséget.30hetes és 3napos km.
2009. jún. 5. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:

6 hónapos a babám, de még most is készen veszem az ebédet. Szemben van egy önkiszolgáló étterem, onnan hozok magamnak napi menüt. Egyébként szeretek főzni, de úgy érzem, hogy elveszem azt az időt a babámtól. Így hétköznap menzázok, hétvégén szoktam főzni, amikor a férjem itthon van. Ráadásul így minden nap mást ehetek.

Amíg dolgoztam (irodában), addig ettünk a Cityfood-től, a Tőzsdefutártól, meg kb az összestől, de ezek ízlettek a legjobban. Most csak azért nem rendelek (hanem a menza), mert így nem kell várnom a futárra, hanem akkor megyek ebédért, amikor kedvem van.

Üdv

2009. jún. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is rendeltem az elején, sőt most is néha, mert a férjem meleg kaja utalványait máshogy nem tudjuk most felhasználni. Én a Gastroyaltól szoktam, elég nagy a választék, és a minőséggel sem volt még probléma. A futárral lehet egyeztetni, h' mikor jöjjön.
2009. jún. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

De jó nektek!

Én nem rendeltem. :(


Anyósom főzött nekünk 1x-2x aztán amikor a baba 1 hetes volt, már főztem a családnak. Van egy 9 éves gyerek is, apa itthon dolgozott, nem mondhattam, hogy bocs de én most babázok! :):):)


Ha tehettem volna én is rendeltem volna. :)

2009. jún. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha van ra lehetoseged es nincs segitseged, akkor az elso hetekben, honapokban rendeld nyugodtan, foleg, ha talaltok olyan etelfutart, amelyiknel jo a kaja es eleg is.

Mi kulfoldon elunk, segitsegunk nulla, ugyanis a csalad tobb ezer kilometerre volt, amikor megszuletett a babank. Korbeneztunk mi is, de itt aranyaiban draga volt a hazhozszallitas, az etterembol hozott etel megdragabb. Marmint a fott etelre gondolok, mert gyorskajat olcson vehettunk volna, de azt nem tartottam megfelelonek.

Annyi volt a szerencsenk, hogy a ferjem ket hetig itthon volt szabin szules utan, o fozott es takaritott, egyebkent nekem olyan szinten lekototte az egesz napomat a baba, hogy enni nem lett volna idom, ha nem rakja elem a ferjem a reggelit, ebedet.

Ha minden igaz, akkor meg kevesebb, mint masfel eves lesz a babam, amikor megszuletik a kistestver. Ha a ferjem nem tud szabit kivenni ismet, akkor mindegy, hogy mennyibe kerul, de mi is rendelni fogjuk par hetig, mert kizart dolog, hogy ket ilyen pici mellett szules utan egy nappal mar fozni tudjak. (Merthogy szules utan 12 oran belul itt haza kuldenek a korhazbol.)

Jo dolog ez, elj vele nyugodtan, amig szukseget erzed!

2009. jún. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ugyan még nem szültem (36 hét), de a pár hete még nagy meleg miatt el kezdtem rendelni az ebédemet. Valószínűleg a szülés után is rendelni fogom egy jó darabig. Változatosabb, mint amiket én találtam ki nap mint nap, és a megfőzésével sem kel bajlódnom :) Jelenleg az Ebédmester-től rendelek.
2009. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmiképp se főzzél az első hetekben, csak a babával foglalkozzál, és pihenj. Ki fogja tölteni az idődet.
2009. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!