Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt változik a...

Szülés előtt változik a széklet állaga?

Figyelt kérdés

Elnézést ezért a kínos kérdésért,de sajnos nincs kitől megkérdeznem.

Tegnap este óta megy a hasam(nem nagyon,csak szokatlan hisz a terhesség alatt végig inkább székrekedésem volt)kicsit görcsölgetek is és a székletem olyan mintha kis szivacsdarabokból állna.

Bocsánat a fogalmazásért de nem tudom másképp leírni.

Lehet közeledik a szülés és azért van ez? Nagyon megvagyok ijedve. Légyszi aki tud írjon!

37 hetes első babás kismami


2009. jún. 5. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem közvetlen a szülési napon volt hasmenésem. Szerencse mert így nem kellett beöntés. Reggel ment a hasam este 7-kor szültem, adi egy falat se ment le a torkomon. Bár én túlhodtam és a 41. héten szültem. Szeintem lehet a jele, figyeld a görcsöket, hogy mennyi idönként jelenkeznek. Nekem hajnali 4kor kezdődött. Délre már eljutottam a 7-10 perces fájásokig. Kérdezz bátran, ha tudok válaszolok. Könnyű szülést!

2009. jún. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Nagyon aranyos vagy.

Kicsit megijedtem, mert még sosem volt ilyen a székletem.

De ha ez a babám közeledtét jelzi akkor csak örülök.

Remélem nem valami fertőzés vagy ilyesmi.

2009. jún. 5. 10:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Szülés előtt a többségnek megy bizony a hasa:)

Úgy látszik készülődik a baba,vagy nem én meg riogatlak:DDe tényleg szülés előtt így tisztul a szervezet:)

2009. jún. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem epp egy hete volt ugyanez.

Akkor kezdtem a 37.hetet.Iszonyat gyomorgorcs,hasmenes.

Es meg kozbe kemenyen josloztam is raadasnak:(

En is mondtam a paromnak h lehet h szulunk mert en is hallottam h ez jelezhet szulest de aztan masnap del korul elmult a hasmenesem.

Azota naponta van szekletem ami kicsit lazabb a szokasosnal pedig a terhesseg alatt nekem is tobbszor volt szekrekedesem.

Sztem keszul a szervezetunk a szulesre:)

Amugy nekem mostanaba mar az eves se megy konnyen,etvagytalan vagyok.Neked nincs ilyen problemad?

Konnyu szulest kivanok neked!

38 hetes kismami:)

2009. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!