Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez csak nem magzatviz volt?...

Ez csak nem magzatviz volt? Olyan tanácstalan vagyok, irjátok kérlek! Mit figyeljek? Többi lent

Figyelt kérdés

péntekre vagyok kiirva szülni!

ma reggel mikor felkeltem az ágyból, nagyobb adag "folyadék" távozott, az ágy mellett egy kisebb tócsa, s huztam a csikot a nagyfiam szobájába pár csepp formájában.

tuti h nem vizelet, mert utána mentem wc-re pisilni, nem tudtam szabályozni sem.

egy zsepivel feltöröltem, h lássam a szinét stb-halvány sárgásnak láttam s mintha kis nyálkadarabok is lettek volna benne,de nem sok. napok ota nagy mennyiségű vizes folyásom van, na de ennyi még sosem volt. viszont a magzatviz tiszta tudtommal. s azóta nem folyt semmi.

ha mégis magzatviz lenne, akkor még kell h jöjjön nem? meg akkor fájások is jelentkeznének? annyira nem oldható meg könnyen a kórházba jutás, igy potyára nagyon nem szeretnék menni...(bár kocsival 5percre van, de a párom 50km-re doglozik, 20hónapos nagyfiam meg nem vinném potyára magammal-nem taxiznék stb..)


2012. febr. 22. 07:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Ez bizony a magzatvíz:) A nyákdarabok a nyákdugó.

Fájás nincs?

Én amikor elment, még lezuhanyoztam, borotválkoztam, és kb. egy órával ezután mentünk be a kórházba.


Könnyű szülést!

2012. febr. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
valószínű a magzatvíz feküdj vizszintesbe mert,baj lehet!Ez nem potya kérdése!!!Hívd a mentőt hogy vigyenek be Attól hogy elfolyik a víz nem feltétlen kellenek hogy fájásaid legyenek!Ez nem játék!A férjed mire hazaér és bejuttok a kórházba jó egy óra akkor!
2012. febr. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfolyik a magzatvíz akkor már nem kell tusolni meg mászkálni TILOS!Nincs ott az orvos meg senki ha vmi lenne!
2012. febr. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

fájásom nincs, sőt tegnap még jóslom sem volt kb 1sem...elötte napokon annél több...s tegnap nagyon inaktiv volt a pocaklakóm is, alig birtam mozgásra biztatni. csak furcsa h nem jön azóta semmi, egy csepp sem.

de azt hiszem bemegyünk akkor a kórházban, max feleslegesen..meglátjuk...köszi a válaszokat

2012. febr. 22. 08:03
 5/24 A kérdező kommentje:
ja a nyákdugóm szombaton ment el kb egészben, egy nagyon nagy adag sárgás trutyi formájában:)
2012. febr. 22. 08:04
 6/24 anonim ***** válasza:
Ne figyelj semmit, hanem spuri a kórházba! Nekem burokrepedés után sokáig nem voltak fájásaim. Ha a baba feje elállja az utat, nem folyik a víz állandóan. Azt, hogy ez mi volt, hagy döntse el orvos.
2012. febr. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, de nekem ezt a DOKI mondta.

Ha már elfolyt a nagyja, akkor nem kell attól tartani, hogy odasodródik a köldökzsinór, így ha elfolyt, akkor kezdjek készülődni, és utána induljak a kórházba.

Ő MONDTA, hogy ha egy órával a magzatvíz elfolyás után bemegyek az TÖKÉLETES.

Csak azt írtam le, amit a SZAKEMBER tanácsolt.

2012. febr. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Szakember tanácsolta hogy ha elmegy a víz akkor vízszintesbe kell maradni.!!!!!!!!a kórházban csak azért mászkálhatsz mert ott helyben vagy!
2012. febr. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ez magzatvíz lehetett, menj kórházba gyorsan. Nekem csak szivárgással kezdődött, aztán kb 3 adagban jött nagyobb mennyiség, fájásaim akkor még nem voltak. 12 óra múlva megszületett a babám. Könnyű szülést!!
2012. febr. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nekem csak szivárgott a vízem, mert felül repedt meg a burok. Fajasom meg nem volt meg órák múlva se! Szerintem induljatok el a kórházba minél előbb! Minden jót nektek!
2012. febr. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!