Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szult valaki csaszar utan...

Szult valaki csaszar utan huvelyi uton Gyulan?

Figyelt kérdés
Es mik voltak a feltetelek?
2012. febr. 26. 16:46
 1/5 anonim válasza:
én úgy tudom, hogy csaszar után nem engednek szülni hagyományosan, mert a varrat nem minden esetben bírja a strapát. Miért kellett császározni?
2012. febr. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magas vernyomas miat de most eddig ugy nez ki hogy minden rendben van!!!Plusz 39 kg miat sok volt a viz a szervezetemben emiat volt magas a vernyomasom!!!Dokim szerint meg lehet rendesen is de nagyobb az esely hogy ismet csaszar lessz!!!!
2012. febr. 29. 12:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ki az orvosod?

2012. márc. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia

Jurdi Imad!Es neked?

2012. márc. 3. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Még nem vagyok kismama csak már nagyon szeretnék és én is Jurdi-hoz szeretnék menni.Milyen orvos? nekem az első babaám császárral született 6 éve 16óra vajúdás után és bevallom most sem szeretnék simán szülni nagyon megviselt a doki mit mond lehet simán?

2012. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!