Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek a ma esti melegfro...

Szerintetek a ma esti melegfront beindítja sok mindenkinél a szülést?

Figyelt kérdés
Én 1 kicsit reménykedek! :)
2012. febr. 28. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csak magamról tudok írni.Nekem semmilyen front nem indította be a szülést,a 42.héten indítottak.
2012. febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is kicsit reménykedtem, ma töltöttem a 40. hetet...de eddig soha semmilyen front nem volt rám hatással...szerintem a babára sem lesz:)

MOndjuk én ma nem szeretnék szülni, nem olyan vicces az, hogy 4 évente van szülinapja a gyereknek:D:D


Akkor már inkább holnap:):)

2012. febr. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is reménykedem. Nekem sokkal inaktívabb ma a baba, mint szokott. 1-jére vagyok kiírva. Én megérzem a frontokat, ma egész nap fáj a fejem, de ez a fiamnál sem számított, 40. hét és 2 napra indult el, pedig rengeteg ismerősöm megszült a frontok miatt 2-3 héttel(!) a kiírtnál előbb...

majd kiderül...

2012. febr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem a doki azt mondta, hogy majd a front..

lement négy front..

nagyon jó lenne, de nem is reménykedek, elegem van már, hogy minden nap úgy várom, hogy na majd ma..aztan meg nem :( (doki 37 hetesen azt mondta mostmar barmikor johet, nyitva vagyok, behelyezkedett,3 kiló stb..holnaputan leszek 40hetes, gondolhatod :D 3hete minden nap "na majd ma" :( :)

2012. febr. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Kedves utolsó, akkor hajrááááá!

Mindenkinek könnyű szülést!

2012. febr. 29. 14:04
 6/6 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, se tegnap, se ma.. remélem más szerencsésebb volt.. könnyű szülést lányok

(és még egyszer valaki megkérdezi a környezetembol, hogy mikor szülök, sikitofraszt kapok.. mindenki orankent hivogat lassan hetek ota.. )

2012. márc. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!