Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek milyen, illetve meddig...

Nektek milyen, illetve meddig tartott a szülés utáni első mensesetek?

Figyelt kérdés
6 hétre jött meg, először 2 napig csak erős barnázásom volt, utána erős vérzés. de már 1 hete tart a vérzés. A dokimhoz nem mentem még kontrollra, mert meg akartam várni hogy elmúljon, de mostmár kezdek aggódni. szerintetek normális ez így? szültem már korábban is, de ott nem volt ilyen.
2012. márc. 2. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szülés után 7 hétig véreztem ,majd kéthetente megjött! Utána elkezdtem szedni a fogamzásgátlót,hát az sem volt jó,mert volt,hogy 2 hónapig semmi nem volt! 3 hónap után abbahagytam,utána beállt rendesen! Második szülésem után egy hétig véreztem,majd 3 hónap után jött meg először,és rendesen egy hónapra rá másodszorra!
2012. márc. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
NEkem 8 hónap után jött meg (szoptattam), 80%-ban inkább barnázás volt mint vérzés, kb 2,5-3 hétig tartott. Utána 2 hónapig semmi, majd megint ilyen jellegű vérzésem volt. Végig szedtem a fogamzásgátlót. Amikor azt abbahagytam, két hétre rá rendes (mennyiségében, időtartamában és minőségében) mensi jött meg. Utána 32 napra a következő. Remélem be fog álni...
2012. márc. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok,én is szoptattam,első babámnál is és most is!
2012. márc. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!