Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet hogy hamarosan szulni...

Lehet hogy hamarosan szulni fogok? Masnak is kezdodott hat- vagy derek fajassal a szulese?

Figyelt kérdés

Mar jo par hete vannak josloim.Olyan is volt h tobb oraig jottek folyamatosan aztan elmultak.

Mult ejjel 11 orakkor kezdodott vmi hat es derekfajassal ami egyre jobban erosodott de rendszertelen volt.

A hasam meg inkabb felul fajt,ketszer voltam hosszu wc-n is.Aztan egyszerre elmult az egesz olyan hajnali fel 3 korul.

Mire szamithatok?El fog igy szorakozgatni a kiirt idopontig vagy meg tovabb is?

Mindenfele tapasztalat erdekelne.Elore is koszi.

38+2 hetes kismami


2009. jún. 8. 21:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja es elso babas,tapasztalatlan vagyok.
2009. jún. 8. 21:43
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!hát bizony még akár el is tarthat a kiirt időpontig de az is lehet hogy pár nap és megindul rendesen.Nekem az előzző kettőnél semmi hosszabb távra visszanyúló előjele nem volt hogy szülni fogok(tehát nem voltak jóslók meg derékfájás)de mikor megindult akkor meg jöttek rendesen nem kiméltek a fájások.Most viszont már 2 hete fáj a derekam de ugy hogy mozogni alig tudok néha vannak jóslóim.most vagyok 36 hetes,és bizom benne hogy nem kell még 4 hétig elviselnem ezt a fájdalmat.:(

Ha első babád akkor lehet hogy várat még magára de az is lehet hogy akár már holnap elindul kifelé:) türelem!már nem sok van hátra!üdv 36 hetes km

2009. jún. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szia!Koszi a valaszt!Igen,en is joslozok mar a 33 het ota eleg erosen.

A mult ejjeli fajasaim meg hol 5 percesek hol 2 hol meg 10 percesek voltak.Egy ideig meg neztem az orat es de aztan abbahagytam mert jottek osszevissza.Es bar eleg eros volt de meg kibirhatonak ereztem.

2009. jún. 8. 21:50
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem várd meg a csütörtököt:D Hidegfrontot jósolnak:)

Nekem a hasonló jósló fájások hidegfronttal igencsak csúnyák szoktak lenni, mindig az utolsó pillanatba, amikor mentőért, vagy a kispapáért kiáltottam volna maradtak abba. És már úgy vagyok vele, hogy még egyet nem akarok, mármint frontot egyben átvészelni. Pisilni elmenni is vicces, és imátkozol, hogy ne az ajtóban legyen a tócsa, annyira fáj a derekad, a medencéd, a mindened, dekázzol a pocakkal, annyira leszáll...

38heteske

2009. jún. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

szia!


fiamnál így kezdődőtt,éjszaka ilyen fájdalmaim voltak mint neked,eltartott egész nappal,és másnap éjjel rendszereződtek,és következő reggel lett meg....

2009. jún. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Dokinál mikor voltál?Én kíváncsiságból bemennék,max hazaküldenek...drukkolok:)Nekem egyébként totál ugyanaz volt mint az előttem szólónak,7.-én éjjel ilyemsi mint a tiéd(átlag 5-10 perc),másnap már bent fogtak a kórházban(NST-re mentem),akkor úgy elvoltam,aztán este "buli",9.-én reggel lett meg császárral...és "jósló fájásokkal" tágultam 3 ujjig,érdekes:)
2009. jún. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
JA és ha már hasmenésszerű tünetek is vannak,akkor vszínűbb a szülés!!Bár mire ezt írom már talán túl is leszel rajta!!
2009. jún. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szia!Sajna meg nem vagyok tul rajta.

Kulfoldon elek es a dokim mondta h amig nincsenek "igazi" fajasok vagy nem megy el a magzatviz addig be se menjek a korhazba.

Raadasul itt "alul" nem is vizsgalnak ugy h azt se tudom h nyitva vagyok-e ha igen akkor mennyire.

Probalok turelmes lenni de nagyon nehez.

Most 2-3 napja latvanyosan leereszkedett a hasam es ezzel egyidoben az arcom is elkezdett dagadni.

Remelem hamarosan babazhatok.

Koszi a valaszokat!

2009. jún. 12. 01:24
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi újság kismama?
2009. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Sajnos meg nincs baba:(

Tenyleg nem ertem,az arcom mult szombaton olyan csunyan bedagadt h Anyukam alig ismert meg.

Ma azt mondta h sokkal jobban nezek ki.

Azt hittem ha az arc bedagad akkor mar nincs sok vissza.

Viszont a labam,tegnap ota vizesebb mint valaha.

20.-ra vagyok kiirva,szeretnek most mar szulni.

Koszonom h erdeklodtel.

Mindenkeppen megirom,ha erdekel h mikor lett meg a baba.

:)

2009. jún. 16. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!