Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol tudok venni apás szüléshez...

Nikibubi kérdése:

Hol tudok venni apás szüléshez és mennyiért steril szülő ruhát az apukának a 22. kerülethez közel? A csomagban van cipőre ráhúzható anyag is?

Figyelt kérdés
A 22.kerülethez közeli pontos címet vagy ötletet adjatok légyszi!!Nagyon szépen köszönöm!! :D

2012. márc. 11. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a kórházban adják a ruhát, teljesen ingyen.

Előtte jelezni kell a kórházban, hogy apás szülést szeretnénk, ha úgy akarjuk.


Egyébként munkaruha üzletben nézd meg. Ott szoktak ilyennel foglalkozni vagy patikákban!

Patikában ott, ahol a kórházhoz közeli..

2012. márc. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is a kórházban adták, az első szülésemnél még ingyen,de aztán vissza is kérték, a 2. szülésnemnél 1500 Ft-ot fizettünk érte, akkor megtarthattuk.
2012. márc. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kórházban autamatából 2ezer ft!

Ha patikában veszed talán ott 900 ft!Nincs benne cipőre ráhuzható anyag vagyis nekünk nem volt

2012. márc. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ahol én szültem nem kellett apának ruha,csak a cipőjére.Azt a kórház adta.Nem kellett érte fizetni.
2012. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Jánosban nem kellett apának semmi. Kellett vinni neki fehér pólót + papucsot, de szerintem nem vette át egyiket sem...
2012. márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 alaszka ***** válasza:
Én vidéken szültem, a kórhát patikájában 700 Ft volt. Volt benne egy kezes lábas, egy lábrahúzható "mamusz" és egy sapka, meg szájmaszk.
2012. márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én gyógyászati segédeszköz boltban vettem 9 napja szültem 2180 ft volt.Volt benne 2db maszk,2db cipőre húzható,egy kék nadrág és hozzá egy kék felső és egy fehér köpeny.Az a neve azt hiszem hogy kispapa csomag.Nézd meg a kerületedben hol van ilyen bolt.
2012. márc. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kerületi vagyok, a Szent Imrében szültem.

A nagy SZTK-ban (Káldor Adolf, vagy Duna utca) vettem, a gyógyászati segédeszközboltban. Másfél év távlatából nem emlékszem, de 1000 Ft körül volt. Lábra húzható zacskót adtak a kórházban, de azt is szoktam venni időnként (az oviba szoktam bevinni), fillérekért adják.

2012. márc. 12. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm,hogy ilyen gyorsan,ésennyien válaszoltatok!!Mindenkinek a válaszát köszönöm szépen!

Kedves utolsó hozzászóló!Köszönöm szépen,akkor ott megnézem az SZTK-nál!!

Köszönöm!! :D

2012. márc. 12. 08:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, szép szülést apukával együtt!
2012. márc. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!