Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros anyukák nektek volt...

Császáros anyukák nektek volt cső vezetve a méhetekbe aminek a végén egy tasak volt, ebbe fojt a műtét utáni vér, váladék? Ha igen meddig? Mitől függ kinek van kinek nem?

Figyelt kérdés
Bocs ha bután fogalmaztam,de akinek volt az érti! Nekem volt,de a körülöttem lévő császáros kis mamiknak nem,pedig hatan voltunk egy szobában.

2012. márc. 19. 15:00
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt ilyenem, csak katéter a pisi miatt. De azt is hamar kiszedték. Én ilyenről még nem is hallottam. Természetes úton, normál módon ürültem ki, ahogy eddig mindenki, akivel beszéltem.
2012. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan volt, ami a műtéti vágás miatt volt, hogy a "rossz" vér el tudjon folyni.

Ilyen anyukámnak is volt nemrég, mikor a lábát műtötték, tehát ez független a császármetszéstől és a tisztulásáli folyamattól. Az ilyen "tasaknak" a neve elvileg drén, ami a a felgyülemlett vért, savót, váladékot vezeti el friss műtét után.

Azt nem tudom, hogy mások kismamiknak miért nem volt. Gondolom orvos, és műtét válogatja, ezek szerint.

2012. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

2 császárom volt, s egyiknél sem kaptam "véreszacsit".:)

hogy min múlik h ki kap ki nem fogalmam sincs...

2012. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Volt.:(

Iszonyú volt, főleg az zavart, hogy legalább 2 méteres zsinórt hagytak neki. Vicces volt, mikor jöttek a látogatók, ott figyelt a zsebemben. A legeslegjobb érzés az volt, mikor kihúzták....

Szerintem kórházfüggő, hogy tesznek-e vagy sem.

2012. márc. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam amit a 2.írt! A vágásom egyik szélén volt bevezetve a cső. Akkor lehet nem is volt a méhbe??? Nem tudom,mindenesetre elég kellemetlen volt. Főleg a sajnálkozás a többiek részéről! Senki nem értette,de még én sem minek van bennem! Az orvos is csak annyit mondott a tisztuláshoz kel!
2012. márc. 19. 15:21
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Én is kaptam,azt hiszem a 3.napon vették ki.én kérdeztem,azt mondták orvosfüggő.nálunk sem volt mindenkinek.
2012. márc. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Kórház függő??? Akkor amikor szültem sem a szobában,sem az egész osztályon nem láttam másnak!
2012. márc. 19. 15:22
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
15:21es vagyok.igen a tisztuláshoz kell,nem a méhedben,hanem a vágás alatt van,hogy a váladék ki tudjon jönni.de doki függő,nem kórház én rákérdeztem a nővérnél.
2012. márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt, vasárnap este műtöttek, szerdán délelőtt vette ki a dokim.

Nem tudom, miért kaptam, de ahol én szültem volt még, aki kapott rajtam kívül.

Igazából nem is a seb miatt rossz a dolog, hanem egy iszonyatos "járulékos költség". Zavaró volt, hogy hurcolni kellett magammal, még pelenkázáshoz is, zuhanyozásnál is tortúra volt... Alig vártam, hogy jöjjön a dokim és vegye ki. Megváltás volt a doboz nélkül közlekedni.

A szomszédom múlt hét szerdán szült, másodszor is császárral, az elsőnél kapott, most nem, most valahogy (ő fogalmazta így) tamponálták a sebet.

2012. márc. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Értem,köszi! Nekem magánorvosom volt.
2012. márc. 19. 15:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!