Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhesség/szülés után mindenki...

Terhesség/szülés után mindenkinek megereszkedik a hasán a bőr?

Figyelt kérdés
Lehetséges két gyerek után visszanyerni a lánykori alakot?
2012. ápr. 3. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem igen megereszkedett. A súlyom a régi, de a hasam nagyon lóg, és a melleim is. Szerintem nem, bár biztos függ a kortól is, én már 34 vagyok...
2012. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez kizárólag alkat kérdése. Én sok olyan nőt ismerek, aki egy-két gyerekkel ugyanúgy néz ki, mint szülés(ek) előtt. Nézd meg anyukád hasát, vagy kérdezz rá, neki milyen tapasztalatai voltak. Nagy valószínűséggel örökölted tőle. A lényeg, hogy légy türelmes, mert ez nem megy 1-2 hónapon belül, lehet, hogy fél évnek is el kell telnie. Nekem az a meglátásom, hogy túl van lihegve ez a szülés utáni alakváltozás. Én sajnos mindig túlsúlyos voltam, szerencsére terhesség alatt csak 5 kilót szedtem fel, és szülés után ugyanannyira maradtam csak duci, mint terhesség előtt voltam. Semmi változást nem vettem észre a testemen, talán csak a melleim lettek kevésbé feszesek.
2012. ápr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is 30 fölött szültem, de ugyanolyan lett a hasam, mint volt. De alaktilag jó feszes, lapos hasam volt, gondolom ez segített. 12 kg-ot híztam, az pont jó, bár nagyon vékonyról indultam.
2012. ápr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"A nezd meg az anyukad hasat" nalam nem jott be. Sot a legtobb nonel nem jon be.


Szules utan veknyabb vagyok es nem ereszkedett meg a hasamon a bor, feszes. Felveszem a versenyt a strandon a huszeves lanyokkal (csak a mellem ereszkedett meg, de azt nem latni :) )

2012. ápr. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a kórházból már lapos hassal jöttem haza. Még kicsit laza a bőr, de biztos, hogy feszes lesz, ha elkezdek tornázni. Ez alkati kérdés. A doki végig azt mondta, hogy jók a szöveteim.
2012. ápr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kis lógóshasú lettem.

sajnos nem figyelek eléggé da, és sört iszom tejserkentésre.

de hiszek abban, hogy ha leállok a sörrel, és hasizmozni fogok, akkor minden a régi lesz.


ja, leginkább nem a bőr van megnyúlva, hanem nulla a hasizmom, és így kiáll. ha megfeszítem a hasizmomat, elég jó még most is, de sajnos hízófélben vagyok :S (8 hónapos a kisebbik lányom)

2012. ápr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!