Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol lehet szulestorteneteket...

Hol lehet szulestorteneteket olvasni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Pl. itt.

Talán a pampers meg a libero oldalán is vannak.

2012. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
2012. ápr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
89%
Szerintem ne olvass, mert én is azt tettem és beleéltem magam, hogy majd nekem is ilyen meg olyan csodaszép szülésem lesz! Aztán egész másként alakult minden és azon eszem magam, hogy nekem miért nem lett olyan mint másoknak! Tudom,hogy most gonosznak tűnök,de nekem nagyon rossz volt hogy senki nem készített fel arra,hogy nem minden fenékig tejfel... Próbálj ráhangolódni a saját testedre, érzéseidre, babádra és meglátod akkor a tiéd lesz az egyetlen és legjobb szüléstörténet számodra!
2012. ápr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Abban is van igazság, amit az utolsó Válaszoló írt.

Érdemes azért olvasni, nem csak tökéletes szülésekről, mert segthet felkészülni. A pozitív történetek segítenek bízni magadban és a babádban, "pozitív programozás":), a negatív történetek pedig arra készítenek fel, hogy van, amikor nem idilli a kép.

2012. ápr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

anyaleszek.hu

én ott szoktam olvasni.

2012. ápr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!