Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Sándor Csabáról mi a...

Barbara2012 kérdése:

Dr. Sándor Csabáról mi a véleményetek? Mennyit kér vizsgálatonként és a szülésért? És hol van a magánrendelöje.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 21. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem ő a fogadott dokim. A MÁV rendelőben hétfőn és csütörtökön 18-19ig van a magánrendelése. Nem kell időpontot kérni, érkezési sorrend van. :) 5000 az alap + 2000 a UH + 1000 a cytologia.

Imádni való személyisége van, ránézésre is nyugtató a hatása. Nővérem 2x szült nála, így nekünk volt vele tapasztalatunk. Azóta az egész család hozzá jár. :)

Biztos nem döntenék máshogy, a legszimpatikusabb legaranyosabb doki, akit csak "imádni" lehet. Nem pénzéhes, IGAZI DOKTOR! aki a hivatásásnak él. Imádja a gyerekeket, és sosem beszélt még lekezelően senkivel. A Semmelweis kórházban dolgozik, ott is csak jókat lehet róla hallani. :)

19 hkm

2012. ápr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi az lemaradt. Én ha simán szülök 30000 ft-ot adok neki, ha császár lesz akkor max 40000 ft-ot. Nincs fix tarifája, de általában ennyit szokott kapni úgy tudom. :)
2012. ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ!
2012. ápr. 21. 21:19
 4/7 A kérdező kommentje:

Én is voltam nála egyszer a kórházban és nagyon normális és kedves volt, de szerettem volna több infot gyüjteni róla,és az árakat megtudni a magánrendelésöröl. Mert mi most tervezzük a babocát.

Boldog babavárást! :-)

2012. ápr. 21. 21:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Az Én pici lányom 2 hónapos. Nőapkor született S.Cs.nál.

Egy szóval róla: IMÁDOM!!

Szivem szerint kötelezném a nőket, hogy hozzá járjanak.

Nekem császármettszés lett a vége, de ezt előre lehetett tudni.

Mindig mindent elmondott, soha, egyetlen percig sem éreztem aggodalmat. Tudtam, hogy a legjobb kezekben vagyok/unk.

A végén, a férjemmel kezet fogott, gratulált neki a kicsi lányhoz és pár szóban minden jót kívánt a családunknak.

Nekünk a 2. gyermekünk született idén. Van egy 7 éves "nagylányunk" is, aki sajnos nem nála született.

De az Ő születési körülményeire alapozva választottam S.Cs. a második szüléshez.

Egyáltalán nem bántam meg!

2012. máj. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, még annyit, hogy igaz, hogy nincs "tarifája".

Én is ezt hallottam.

Mi valamivel többet adtunk neki, mint az előttem szóló kismami. Szivem szerint toronyórát, lánccal adtam volna neki:)

2012. máj. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igy egyre biztosabb vagyok benne,hogy Öt fogom választani.Szép Napot!
2012. máj. 10. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!