Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 hete szültem, már csak...

2 hete szültem, már csak barnázgattam, de nagy wc-zés után eleredt belőlem a vér. Nem sokáig, de folyt. Ez mit jelenthet? Vagy ez ilyenkor még normális?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2 hét után még bőven normális! Előfordulhat, h pár napra kimarad a vérzés v barnázol és utána újra vérezni fogsz.
2012. máj. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Varrták a gátadat szülés után? Esetleg egy varrat megpattant, ahogy szárad ki, és onnan vérezhettél.
2012. máj. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első 6 hétben még normálisnak számít, ha nem annyira rengeteg vagy nem áll el. Hasonlóan elmúlt, majd újra véreztem én is. Mindenesetre szerintem egy telefont megér... hívd fel nyugodtan a dokidat.
2012. máj. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, varrtak. Nem fájt amúgy egyáltalán amikor vérzett, ülni is tudok. Csak parázok, hogy bennem maradt valami. De akkor lázas lennék, nem? Van annak valami más jele még ha baj van?
2012. máj. 16. 15:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ne aggódj! Nekem kétszer is elmúlt majd újra beindult az első 6 hétben.
2012. máj. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem maradt benned semmi.A nagy wc-zés erőfeszítést igényel,a sebed még nem hegesedett be teljesen,ezért olyankor vérzik.Ez hosszabb séta,megerőltetőbb munka után is előfordulhat.Gondolj bele,a mensi alatt is így van.Már alig vérzik az ember,ám wc-kor jön a cucc.2gyerekes+20hkm
2012. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!