Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyibe kerül ez a homeopátiá...

Mennyibe kerül ez a homeopátiás gyógyszer és mennyi ideig elég ill. hatása volt nálatok?

Figyelt kérdés
caulophyllum,szedésére gondoltam a 36.héttől+ a málnalevél tea ivására.Ezeket együtt is lehet használni igaz?Válaszokat köszönöm.34hetes km.
2009. júl. 1. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a 36. héttől szedtem napi 5 golyócskát a caulophyllum 5ch-ból. Úgy emlékszem, hogy 500 forint körül volt és egyben kb 80 golyócska van, legalábbis előtte neten ezt olvastam. Nem számoltam meg, de igaz lehetett, mivel kicsit kevesebb, mint négy hétig szedtem (39+4 hetesen született a fiam) és a második üvegcsében még maradt.

Málnalevél teát szintén a 36. héttől ittam napi egy csészével, a 38. héttől már napi kettőt-hármat (szerettem az ízét). Az sem volt drága, bár ebből 3-4 csomag nekem elfogyott és meg kell nézni, hogy hol veszed, mert én vettem 300 forintért, viszont egyszer egy gyógynövényes 700 forintért akarta adni az ugyan akkora, csak más csomagolásút.

Az eredmény: hogy ezektől, vagy sem, de nagyon gyors szülésem volt. Három órát vajúdtam csupán. Tény, hogy durva volt, mert két perces fájásokkal kezdtem, hosszúak voltak és erősek, az utolsó órában egybefolytak a fájások, mérni sem tudtuk. De nekem így tökéletes volt.

2009. júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Remélem nekem is gyors és könnyű szülésem lesz:S Már nagyon várom a kislányunkat:)
2009. júl. 1. 10:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Én csak vajúdás alatt szedtem a cimicifugával felváltva, de könnyen, gyorsan szültem.

500 ft darabja.

2009. júl. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!