Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A tatabányai szent borbála...

A tatabányai szent borbála kórházban szülhetek úgy, hogy csak szülésznőt fogadok orvost nem? Ha igen, akkor kit ajánlanátok és neki mennyi a tarifája?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Kerlingné, Reginél szültem őt tudom ajánlani, nem mondott tarifát mi 20e-et adtunk neki. Akit még tudok ajánlani (csupa jót hallottam róluk és saját tapasztalat) az a Vera néni és a Katinka. Sajnos az elérhetőségeiket nem tudom, csak a Regiét, ha kéred priviben megírom.
2012. jún. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és úgy szültél,hogy csak szülésznőt választottál?nekünk sajnos a kettő együtt már nem lenne megoldható!igen,elkérném az elérhetőségét meg ha nem baj,akkor kérdezhetnék még párat a kórházzal kapcsolatban priviben?
2012. jún. 6. 02:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Hlogyikné Németh Orsit választottam, és nem bántam meg, rengeteget segített nekem. A tarifát a doki mondta, hogy fele annyit szoktak kapni a szülésznők, mint az orvos, vagyis esetemben ez 35.000 Ft volt. De tényleg örülök, hogy felkértem.
2012. jún. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is az Orsinál szültem 2x is. Én sem bántam meg. Mi is ennyit adtunk. Bár mondjuk nekem fogadott orvosom is volt.
2012. aug. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!