Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajon mikorra várhatom a babámat?

Vajon mikorra várhatom a babámat?

Figyelt kérdés

Ma hajnal 4-től nagyon erős menzi görcseim voltak, először csak nagyWC-re kellett menni, azt hittem attól fáj. De utána 10 perenként olyan erősen görcsöltem, mint azelőtt sose (vannak már jóslóim rég óta, tehát azt tudom, hogy nem olyan volt), aztán volt néhány 9 perces, 7 perces, akkor azt hittem, hogy nemsokára mehetünk... De utána megint távolodtak, 15 perc, 20 perc 30 perc és elaludtam, akkor teljesen elmúlt... Most reggel megint várom, de csak kőkemény a pocim, olyan görcs nincs mint éjszaka. Ja, a nyákom is már harmadik napja távozóban. Vélemények? Tapasztalt valaki hasonlót?

39+3 hetes km (első baba lesz!)


2009. júl. 3. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szept.29re voltam kiírva. 28án éjjel kb 4 órán keresztül görcsöltem,rendszertelenül. Majd én is elaludtam,és elmúlt. Másnap este 9kor megint elkezdődött,30án reggel fél tízre mentünk be a kórházba 5-8-10 perces fájásokkal. A doki megvizsgált és közölte,hogy ebből délre baba lesz. 11.40kor burkot repesztett,12.45re kint volt a kisfiam. :)
2009. júl. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De jó neked! Akkor akár még napok is hátra lehetnek... Nekem nagyon erősnek tűntek ezek a fájások éjszaka, még a légzésem re is figyelnem kellett, mert ilyenkor önkéntelenül visszatartanám a levegőt, mikor így fáj...
2009. júl. 3. 09:57
 3/3 A kérdező kommentje:
Írjatok még tapasztalatokat kérlek! Nagyon várom! A régebbieket már visszaolvastam...:-)
2009. júl. 3. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!