Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen "szülésmegindító...

Milyen "szülésmegindító praktika" vezetett nálatok tényleg szüléshez? (lépcsőzés, szex, bábakoktél. )

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, ami miatt valóban bekövetkezett a szülés.Tapasztalatokat írjatok, az elméletekkel én is tisztában vagyok. Köszi
2009. júl. 7. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam háromból háromnál a türelem vezetett eredményre. Mihelyst nem akartam siettetni, készenálltam a szülésre. :(
2009. júl. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hidegfron és holdtölte együtt. akaratomon kívüli dolgok ezek, de ettől beindult. 40 hétre született.
2009. júl. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is mindent kipróbáltam, de hiába, 5 napot túlhordtam. Végül a terhestornától folyt el a magzatvíz. De akkor már nagyon készen állt, a doki azt mondta, ha csak lehajolok, már attól elindult volna.
2009. júl. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hogy melyik praktika vált be azt pontosan nem tudom,mert mindent kipróbáltam:D:D

Azt azért meg kell jegyeznem hogy én tuti császárosnak voltam elkönyvelve,de a dokim azt kérte hogy amíg nincsenek fájásaim ne piszkáljuk a babát:D 38 hetesen feküdtem be a kórházba mert nagyon sok volt a magzatvizem. Rémálom volt minden ott töltött panaszmentes nap. Szorgalmasan lépcsőztem amire a szülésznők azt mondták hogy fölösleges mert csak a tüdőmet terhelem le vele és elfáradok ill a lábaim bedagadnak. Egysze csak megkaptam az infót hogy a dokim hétfőn akarja megcsinálni a császározást,nem akartam hogy oxitocinnal indítsák meg a szülést (hogy legyenek fájásaim) így "hazamentem" és párommal szexeltünk egy nagyot...majd megittam a bábakoktélt,majd kitakarítottam a 2 szintes házunkat. D.e. 10-kor kezdtem bele a praktikákba,3/4 1-kor toltam le a koktélt,és egész d.u. takarítottam. 3/4 6-kor visszamentem hogy 2 perces fájásaim vannak. Este 20.55-kor már kint is volt a drágám. Ja..3 nappal a szülés előtt még csak a külső méhszáj volt 1 ujjnyi. Akkor mikor fájásaim voltak akkor már külső belső 1-1-ujjnyi volt... Szóval nekem bejött de hogy ezek közül melyik az jó kérdés ill. az is hogy ezek kellettek e hozzá...

2009. júl. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmitől nem indult be a 40.héten.Lépcsőztem napokig előtte,forró zuhany hasra derékra sem vezetett semmire csak megfáztam nagyon tőle(februárban).A doki is "megvizsgált" hogy meginduljon, de az sem volt elég,így jött az infúzió.Arra már nagynehezen sikerült!
2009. júl. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én bábakoktélt ittam, szerintem az segített. De biztosra nem lehet ezt megmondani, mert már akkor nagyon aktuális volt a szülés, lehet, hogy anélkül is megindult volna.

Kora délután, olyan kettő körül ittam meg, egy pici hasmenésem volt, de nagyon minimális, szóval olyan igazi hatása nem volt. Éjfél előtt folyt el a magzatvíz.

2009. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!