Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális, hogy félek a szüléstől?

Normális, hogy félek a szüléstől?

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok és nagyon félek, mert szerdán töltöm be a 38. hetet és császározni fognak. Nem tudom, hogy a rosszabbik esetre is készülnöm kellene.. Próbálom nem stresszelni se a babát, se magamat.
2012. jún. 30. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:

ha császároznak mitől félsz?utána rossz lesz de legalább nem kell vajúdnod...

39hkm

2012. jún. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne félj, gondolj arra,hogy hányan szültek már a világon, köztük nagyon egyszerű emberek is. Én császárral szültem- nem annak indult, de nem tágultam + toxémiás is voltam, úgyhogy hamar a császár mellett döntöttek. Hamar felépültem, pedig 37 évesen szültem. NE FÉLJ.
2012. jún. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23:14-es vagyok. Hát igen, a vajúdás a fájdalmas. Én 3 órát vajúdtam, azután császároztak meg, de az a 3 óra nagyon fájt.
2012. jún. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, első baba lesz. Nyugodj meg, nincs mitől félned. A császármetszés nagy mumus, leginkább azért, mert ijesztő a tudat, hogy lesz rajtad egy vágás. Én is féltem, de feleannyira sem volt fájdalmas, vagy rossz, mint gondoltam. Fájni nem igazán fájt, sokkal inkább feszített. De két hónap alatt jobb állapotban voltam, mint előtte. Ne félj, mert nincs miért. Jól fogod csinálni, erős leszel. Sok boldogságot a csöppséghez. :)
2012. jún. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tényleg ne félj! Kb, 35 perc az egész és már láthatod is a babádat! Én nem császárra készültem, de nem tágultam, így az lett a vége. Délután csinálták, este már elküldtek tusolni, másnap reggeltől meg nálam volt a baba. A felépülés sem olyan vészes, pláne, ha van segítséged! Boldog babázást!
2012. jún. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A vágás a legkevésbé izgat, most a kicsi a fontos. Legalábbis nekem. Mi van ha nem sír fel? Vagy valami történik vele a napokban?
2012. jún. 30. 23:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyenekre nem szabad gondolni!
2012. jún. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom, de nagyon féltem a gyereket.
2012. jún. 30. 23:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad, mert bevonzod magadhoz a rosszat... Mi 8 évet vártunk a kisfiúnkra, mégsem gondoltam ilyenekre.....
2012. jún. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!