Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » ÁEK-Honvéd kórházban hogy...

ÁEK-Honvéd kórházban hogy zajlik a programozott császár?

Figyelt kérdés

Szeptember végén fogom ott szülni 2. kisfiamat, 2,5 éve máshol szintén császárom volt (köldökzsinór-tekeredés miatt). Jerger András az orvosom, ő eleve programozottra írt ki.

Milyen tapasztalatok vannak a kórházról, a dokiról, a gyermekágyas osztályról? Mit kell vinni, mint kelengyét?


2012. júl. 12. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. júl. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, megkérdezhetem (akár privátban is örülnék a válasznak), hogy Jerger doki mennyiért vállal egy szülést? Köszönöm
2012. júl. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is hozzá járok, szept. végére vagyok én is kiírva, én is itt fogok szülni. Több ismerősöm is szült már nála, ezért is választottam őt fogadott orvosnak (figyelmes, jó szakember, stb). A kórházról annyit, hogy még akinek nem volt fogadottja, neki is csupa jó tapasztalata van. Én mindenképp itt akarok szülni.

2012. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Adnak trombózis-elleni injekciót? És mi a helyzet azóta, esetleg van változás bármiben? Vészesen közeleg az időnk.:)
2012. aug. 13. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!