Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3. babámat szültem lassan 7...

3. babámat szültem lassan 7 hónapja. A hasam még mindig nagy és lóg is. Fog ez még változni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér, átlagos testalkatú vagyok. Plusz kiló nem is nagyon maradt rajtam, de a hasamon a bőr annyira lóg :( Félek így marad... Sokgyerekesek változni fog még ennyi idő után vagy ez már így marad? A 2. szülés után fél évvel azért már szépen visszahúzódott.


Hasizomgyakorlatokkal, hullahoppkarikával próbálkoztam, de semmit nem ér, mert nem háj van, hanem a bőröm ereszkedett meg.

4 év alatt szültem a 3 gyereket. Imádom őket persze, de azért zavar, hogy 27 évesen ilyen a hasam :( A bikinit el is felejthetem egy életre?


2012. júl. 21. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek ilyen maradt és tb alapon megplasztikázták neki. Ha neked is ilyen marad, akkor esetleg járj utána.
2012. júl. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most töltöm a 24-et, 2 éves a lányom és lóg a mellem bármit csinálok.

sajnos szerintem ez a folyamat már nem visszafordítható, talán egy kis masszírozással és bőrfeszesítő krémmel "csodát" lehet művelni.

Átérzem....:)

2012. júl. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
kérdésedben benne van a válasz is, 3 gyerek 4 év alatt, ez nagyon megterhelő, ne csodálkozz, gondolkozz mielőtt cselekszel!!
2012. júl. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok. Hármaskám 7 hónapos (5 a nagy). Van még rajtam némi túlsúly is, de ahogy fogyok, egyre jobban lóg a hasamon a bőr, amivel semmit nem tudok kezdeni, mert az tényleg csak bőr.
2012. júl. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! azért még reménykedem. Anyukám azt mondja, neki legalàbb egy év kellett a 3. terhessège után, hogy normàlis legyen ùjra a hasa. Műtéttől èn tartanék nagyon.


Kedves 3. válaszoló! 2-2 év van a gyerekek között, ez igazán nem kis korkülönbség. Gondolkodtunk, pont így terveztűk, hogy játszòtársai lehessenek egymásnak. Sokan választják ezt a 2 év korkülönbséget, azt meg nem lehet tudni előre ùgyse, hogy mennyire bírja az ember bőre. Van akinek egy terhesség után ilyen lesz, és még csíkos is - én megúsztam azt legalább- Persze nem örülök, hogy ilyen a hasam, de nem csinálnám másképp.

2012. júl. 21. 21:53
 6/10 anonim ***** válasza:

Ó ne magyarázkodj szerintem felesleges aki nem érti nem érti.:)

3 kicsim van a legnagyobb 5 éves:) Tudom miről beszélsz:)

Én fogytam is jó 10-12 kilót az utolsó megszületése után és nekem elég rossz bőröm és kötőszövetem van mégis egy év kellett hozzá hogy nagyjából normális legyen!! Közel se lóg úgy mint mondjuk mikor még 5 hónapos volt a picim.

Sportolok mondjuk. Futok heti 4szer. De nem hiszem hogy attól.

A tb akkor támogatja amúgy ha olyan nagy változás volt ami nem is tudom pontosan valami jó nagy fogyással BMI változással jár. Ha "csak " terhes voltál de amúgy normál súlyú vagy akkor nem jár:((

Egyébként meg én 29 vagyok és sajnos bikinit már én se húzhatok.

2012. júl. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsónak: pedig a barátnőmnek most csinálták meg, még a papírján is rajta van, hogy a terhességet követő súlyvesztés miatt alakult ki a kötényhasa. Tb alapon ráadásul.

Úgyhogy ez elég friss info, de ettől még javasoltam a kérdezőnek, hogy járjon utána, az a biztos, nem a hallomásból kapott tájékoztatás:)

2012. júl. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi Lányok :)


Kis vígasz, hogy nem egyedül járok ebben a cipőben...


Műtéttel nekem az is a bajom, hogy én már láttam ilyen műtét utáni hasat. Valóban szép laposabb hasa lesz az embernek, de csúnya ám a heg, nem olyan, mint mondjuk egy császár után. Hosszabb, vastagabb jóval. Tehát bikinit azzal tuti nem lehet felvenni pl, csak ruhában mutat jobban. Ruhában nekem nem annyira gáz, szóval ezért sem gondolkozom műtétben. Meg hát bizakodom, csak lesz azért kisebb is, még ha nem is a régi...

2012. júl. 22. 12:04
 9/10 anonim ***** válasza:

6 os vagyok, értem 7es. Én úgy fél éve jártam utána ennek, lehet azóta megváltozott :(

De nem lehet hogy barátnőd mondjuk 50 kiló volt amúgy (vagy az a normál BMI-je) terhesen meg mondjuk 80 ? és úgy jött ki? Na nem biztos, csak érdeklődöm tényleg.:)

2012. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, én is láttam már ilyen műtéten átesett hasat, és ha nem mesélik el, észre sem vettem volna, mert annyira finoman volt egy bőrredőbe eldugva a vágás, és olyan szépen el lett dolgozva, hogy szinte semmi nyoma sincs. TB alapon csinálták neki is.
2012. júl. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!