Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen tapasztalatok vannak a...

Milyen tapasztalatok vannak a Veszprémi kórház szülészetéről?

Figyelt kérdés

Tapolcán lakom, és koraszülött osztály Zalaegerszegen és Veszprémben van. Az előbbiről nem sok jót hallottam, és ma ajánlotta a védőnő Veszprémet...

Kiváncsi lennék, véleményeitekre.


2008. máj. 8. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nem tudom, mennyire fogok segíteni...3 éve élek itt, másodszorra fogok szülni, most itt Veszprémben. Mindenki riogat, hogy borzasztó hely, de nincs választásom. Néhányszor voltam ott vizsgálaton, egyik kedvesebb-másik bunkóbb. Amit láttam, az viszonylag tiszta volt, de hát ki tudja. A szüléshez nem lehet orvost fogadni, tehát az ügyeletes orvosnál kell szülni. A szülésznőket viszont nekem mindenki nagyon dícsérte.
2008. máj. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már lehet orvost fogadni! Nem olyan rég óta, kb 1 hónapja!

Úgyhogy nyomozz, sokan dícsérik a szülészeti osztály vezetőjét! Nevet nem tudok sajna, elfelejtettem, talén T-vel kezdődik a vezetékneve... (bocs!)

De lehet fogadni, és én meg pont dícséreteket hallottam...

2008. máj. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia Én is Tapolcán lakom mikora vagy kíirva? Én okt.11. veszprémbe szeretnék menni majd Én is.
2009. júl. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kérdés már 14 hónapos, ár rég nem Tapolcán lakom..
2009. júl. 22. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!