Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Holnap befektetnek. Jövő...

Holnap befektetnek. Jövő péntekre vagyok kiírva. Azt mondták, az NST-s szívgörbéje "köldökzsinórgyanúra" utal. Ugye kap elég oxigént? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ,az utolsó nst-nél ment le a babának a szivfrekvencia száma.(80).Mondjuk én már akkor 3 nappal túlhordtam.2*volt 3 órán belül ilyen érték,és már vittek is a műtőbe.császár lett a vége.nem lett semmi gond(kopp-kopp).Neked is hasonló volt az eredmény?
2009. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

80 alá nem ment. A gond annyi, hogy lefelé van jó pár cikk-cakk a görbén. Arra mondta az orvosom, hogy az a köldökzsinórra utal a legnagyobb valószínűség szerint.

Ma megyek be hozzá. Nagyon várom, hogy mit mond. Szeretném természetes úton megszülni. De szeretném, ha minél hamarabb a kezemben tarthatnám, és látnám, hogy rendben van....

2009. júl. 21. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!