Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nagy súlyú a baba, alig...

Ha nagy súlyú a baba, alig van fájás, elindult a szülés, akkor melyik az a fázis, ameddig a császárról dönthetnek?

Figyelt kérdés
Én így jártam, de már nem császároztak. Fájáserősítőt is kaptam, mégis fájásgyenge voltam, a baba meg nagy súllyal született, így nehéz volt kinyomni, mert el is akadt. Már minden rendben, de kíváncsi vagyok, ilyenkor mi az az utolsó pillanat, amikor még császározhatnak.
2009. júl. 23. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ezt nem lehet így megmondani. rengeteg okból összejöhet a császár mondjuk az orvosod megkérdezheted.

Nem hinném hogy erre a kérdésre lehet érdemben válaszolni főleg mi orvosi diploma nélkül.

nem mellesleg kár ezen gondolkodni utólag. örülj hogy igy alakult.

2009. júl. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Esetleg lehet a felhasználók között orvos. Vagy esetleg járt így már valaki, és leírhatná a tapasztalatait.
2009. júl. 23. 13:08
 3/7 anonim ***** válasza:
ugy tom ha gyengül a babó szivverése
2009. júl. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A zárójelentésén rajta van a magzati bradycardia is, de már akkor is késő volt császározni. Köszi amúgy, de valahogy csak utána járok :)
2009. júl. 23. 17:26
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem addig, amíg a baba nem indul el a szülőcsatornában.
2011. jan. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amíg nincs a szülőcsatornában, azaz amíg a méhben van. Utána már csak a szülőcsatornán át jöhet, vannak különböző műfogások, vákum, fogó, vagy fizikailag a hasat is szokták nyomni, ha kihagy a szívhang vagy leesik a frekvenciája. Azaz megindult kitolási szakban már nincs császár tudtommal.
2011. jan. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is fájásgyenge voltam. Nálam császár lett, mivel 6 óra után sem rövidült a méhnyak, a babám fején volt a köldökzsinór és elkezdett esni a szívhangja. 70esnél döntött úgy a doki, hogy megyünk.

2011. jan. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!