Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Szikszai Péterről mi a...

Dr. Szikszai Péterről mi a vélemények Debrecenben? Mennyi nála egy szülés?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ő az az idős főorvos a Kenézyben?
2009. júl. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen az, ultrahangos orvos is.
2009. júl. 24. 09:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én saját tapasztalatom, hogy nincs az a pénz, amiért én nála szülnék!!! Nekem az első terhességem missed ab-al végződött, ezért a másodiknál úgy gondoltam, hogy mivel rossz emlék fűz a Klinikához, tömeg is volt, a Kenézy meg közelebb van, így elmegyek a Kenézybe UH-ra. 12 hetes UH-on a doki mondta, hogy valami nincs rendben, hívja Szikszai főorvos urat. Ő is megnézett és közölték, hogy a babával minden rendben, de a méhlepénnyel valami baj van, nem tudják, hogy meddig tudja táplálni a babám és beutaltak a Klinikára genetikai UH-ra. Hiába kérdezgettem tőle, hogy mondja már meg mégis, hogy mi a baj, elég bunkó módon rámförmedt, hogy maradjak már csendben, majd megmondja. Ilyen előzmény után én teljesen összeroppantam, egy fél délelőttöt vártunk a Klinikán az ottani UH-ra, a szemem kisírtam, hogy megint elveszik a kisbabám. Ott viszont kiderült, hogy a baba és a méhem is teljesen rendben van! A hölgynek igencsak kerekedett a szeme, mikor mondtam, hogy miért is vagyok ott... azt mondta a dokibácsi már elég öreg, inkább nem mond semmit róla, de a Kenézyt nagy ívben kerüljem el ezután. Később kiderült, hogy amit a papíromra írt Mola-terhesség gyanújával egyszerűen lehetetlen lett volna, mert akkor nincs is élő embrió, viszont Szikszai is megállapította, hogy az enyém teljesen rendben volt. Ha a Kenézyben lett volna genetikai tanácsadás, elvették volna a teljesen egészséges kisbabámat... A kisfiam már lassan 11 hónapos és kitűnő egészségnek örvend! Én pedig a Kenézyben csak babalátogatóban voltam azóta egyszer. A párom olyan mérges volt akkor, hogy legszívesebben visszament volna hogy Szikszait a földbe tapossa.
2009. júl. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Kenézyben szültem Szilvási doktornál, de az ultrahangot mindig Szikszai csinálta. Nekem nagyon nem volt szimpatikus, durva és lekezelő.Én biztosan nem "feküdnék a keze alá".
2009. júl. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én eddig kétszer voltam nála Polgáron szakrendelésen. 1,5éve próbálkozunk ,de nem jön a baba. Már voltam előtte más orvosnál is,aki rögtön laparoszkópiázni akart, ehhez képest Szikszai a legegyszerűbb vizsgálatoknál kezdi. Velem nagyon aranyos és kedves volt mind a kétszer. Meglepődtem teljesen a hozzáállásán, vagy az is lehet, hogy én voltam eddig rossz orvosoknál.
2012. dec. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!