Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyucik, valakinek segített a...

Anyucik, valakinek segített a málna levél tea a könnyebb szülés érdekében?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ittam a 36. héttől. Este fél 11-kor mentünk be a kórházba, hajnal 4-re megszületett a kisfiam, úgy, hogy 3 óra volt a kitolás, tehát kb. 2 óra alatt kitágultam. Előtte már egész nap voltak fájásaim, de teljesen elviselhetőek, nem is gondoltam, hogy szülés lesz. Úgyhogy szerintem nekem segített a tágulásban a tea.
2012. szept. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is szeretném inni a 36.-37.héttől,mert sokan szt mondják jót tesz.köszi a válaszod.:)
2012. szept. 5. 18:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első terhességnél lioterszámra ittam, és iszonyat hosszú nehéz vajúdásom volt. A 2.-nál a szülőszobán jutott eszembe, hogy ba....a meg nem ittam a málnalevél teát, ehhez képest úgy megszültem mint a villám. én nem innám, szerintem tök fölösleges.
2012. szept. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nekem segített mindkét szülésemnél a homeós bogyókkal együtt. Mindkettő indított volt, de már 2 ujjnyira nyitva voltam mindkét szülésnél mikor bementem.Mindkettő 4 óra alatt megszületett.Nagyon hittem bennük, minden nap leültem,és fejben végiggondoltam, hogyan tágulok, és az egész szülést!

Könnyű szülést!

2012. szept. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én a 38.héttel ittam mindennap (pontosabban 3napig) mert utàna megszultem. nem tudom,h a teàtol,v sem,de mindenesetre gyors,konnyu és komplikàcio mentes szulésem volt (elso baba) szerintem igyad nyugodtan,àrtani nem àrtasz vele.
2012. szept. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Málnalevél teát ittam, napi 2 csészével és homeós bogyókat is szedtem. 40+6 napra indítottak, de aznap reggel elkezdett folyni a magzatvizem is. 1 ujjnyira sem voltam nyitva, az oxitocin sem hatott, egyetlen fájásom sem volt a szülőszobán, pedig a ctg-n 96-ig mentek a görbék. Fájdalomcsillapítót nem kaptam, nem volt miért, nem tudom milyen a fájás, délután 5-kor császárral jött a világra a kisfiam. Nálunk semmit nem használt, mert mint kiderült, ugyan lent volt a buksija, de rosszul feküdt, nem a méhszájat nyomta a buksija,hanem a méh passzív szakaszát: soha nem bújt volna ki magától.

2 hónapos babó anyukája

2012. szept. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36. héttől ittam, 19 órát vajúdtam. A tea elvileg a tágulást segíti, hát nekem nem segített semmit. Az első fájástól számítva csak 11 óra múlva kezdtem tágulni.
2012. szept. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szóval valakinek segít valakinek nem...:)

Hát ez így nem túl bíztató...

2012. szept. 6. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!