Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után vagyok 4 héttel,...

Szülés után vagyok 4 héttel, nincsen már vérzésem, barnás sem, nagy ritkán akad normál folyás az is minimális. Szabad már fürcsiznem itthon a medencében?

Figyelt kérdés
esetleg tamponnal?Baromi meleg van és baromi nehezen viselem.Gondolom természetes vízekbe ne is vágyakozzak,ugye?
2009. júl. 29. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Viszont a méhszájnak kell a 6 hét ahhoz, hogy teljesen bezáródjon. Én nem ajánlom, hogy medencézz tamponnal sem. Várd meg a 6 hetes vizsgálatot és utánna mindent bele! Varratod van?
2009. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát terhesen pont a természetes vizeket tanácsolja az orvos.Szerintem várd meg a gyermekágy végét.Inkább csak a lábad lógasd.

2 gyerekes anya útban a 3.

2009. júl. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nincsen varratom és a méhszájam zárt,másfél hete vizsgáltak mert volt egy kis gondom,mentem kontrollra és mindent rendben találtak.
2009. júl. 29. 17:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a doki szerint minden rendben, akkor szerintem pancsolhatsz! De utána fürödj le, esetleg használj Canestent biztos ami biztos alapon.
2009. júl. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerintem igen.

Tampont mellőzd, nem kell.

A vízzel úgy vagyok, hogy te tudod mit bírsz. Nekem sisincs bajom a természetes vízben és a gyógyvízben, de a strandon meghalok, és egy hónapig nődokihoz járok...

De azért jó lenne még várni , és inkább kikérni doki tanácsát.

2009. júl. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!