Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor normális ha megszületik?

Mikor normális ha megszületik?

Figyelt kérdés

A lányom 12 éve született, akkor azt mondták töltse be a 36 hetet és jöhet. A szakkonyvek szerint a 37 hetet kell betöltenie, a Védőnőm azt mondta a 38-at. Most melyik?

A 32 hetes uh szerint akkor 2500 g volt, ha úgy gyarapodott ahogy az meg van irva most 36 hetesen már 3,5 kg. A tesói megszülettek 36-37 hetesen. Neki most már korai? Ha tovább viszem félek hogy tul nagy lesz és császározni kell. Én simán szeretném megszülni, egészségesen, átlagos méretekkel. Félek.


2012. szept. 12. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezekre becslésekre nem nagyon kell adni.

volt itt olyan anyuka is akinek azt mondták hogy 4 kilós lesz a baba, közben meg csak 3 kiló.

A betöltött 36.hét után már nem lehet orbitális nagy gond.

Biztos berakják inkubátorba egy kis időre és utána mehet hozzád cicit vadászni.

Attól mert 4 kilós a baba, attól még születhet spontán.

Barátnőm kislánya 3.85-el született spontán, jó nagy buksija volt.

Az enyém 3 kilóval született annyira is saccolták, míg a barátnőmnek is olyan 3 kilót mondtak.

Ahhoz képest ő közel 4 kilós babát szült.

Gratulálok, és ne izgulj!:)

2012. szept. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy a 7. hónapban "jobb" ha megszületik a baba, mint a 8. hónapban. Hogy miért nem tudom, de a tüdejükkel kapcsolatban valamiért! De az a legjobb ha elérik a 38-40 hetet! A szülés miatt ne aggódj, nagy babát is szültek már normálisan nagyon sokan. Nem adják olyan könnyen a császárt! Az én fiaim elég nagyok voltak mikor megszülettek. Az első kettő hüvelyi úton és a harmadik, aki a legkisebb volt, császárral! Az első fiú 58 cm, 3650gr, a második 61 cm, 4004 gr, a harmadik 56 cm, 3360gr. A legkisebb azért volt császáros, mert a fejkörfogata 37 centi volt, fejtető tartással és nem illeszkedett be a szülőcsatornába.
2012. szept. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Harmadik babám már 4 kiló fölött volt. Ez volt a legkönnyebb szülésem.

Ne izgulj, hogy nagy lesz!

2012. szept. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kulfoldon elek,most vagyok 32 hetes es nekem a vedono meg azt mondta hogy meg ket het es utana mar semmi gond akar meg is szulethet ..hat nem tudom azert remelem a 38. hetet kivarja.
2012. szept. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A második babám 36+5-re született 2900 g-mal. Semmi gond nem lett. Ma már 9 hónapos rosszcsont.
2012. szept. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én bent feküdtem,azt mondták töltsem be a 36ot és ha gond van indítják.38 hetesen jelent meg a fehérje a vizeletemben,másnap reggel indították.
2012. szept. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!