Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen tapasztalatok vannak...

Milyen tapasztalatok vannak dr. Pálos Lajos tatai szülész-nőgyógyásszal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Esetleg árakat tud valaki? 6 hetes terhes vagyok, és egy jó dokit keresek itt a környéken, aki szülés levezetést is vállal...
2009. júl. 30. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én hozzá járok, most vagyok 34 hetes, de eddig meg vagyok vele elégedve, szerintem nagyon rendes, de ha 6 hét múlva újra megkérdezed, akkor már többet tudok róla mondani..... :) 5000 Ft-ot fizetek nála egy magánrendelésen, szerintem tök korrekt ár. Ja, és levezeti a szülést, engem már be is írt a naptárjába.

Szerintem járhatsz nyugodtan hozzá, én rosszat nem tudok róla mondani, remélem ez a jövőben is így marad.... :)

2009. júl. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi szépen!

Szép babavárást és könnyű szülést kívánok! :)

2009. júl. 31. 12:53
 3/7 anonim válasza:

Szia!


Én is a Páloshoz járok, mint nőgyógyászhoz, bár én babát nem várok, de szerintem rendes doki, mindig humorizál, jó fej :) Nem tudok én sem rosszat mondani róla!

2010. jan. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sajnos csak a szülésem után kerültem hozzá, de engem még olyan "észrevétlenül", "fájdalommentesen" senki nem vizsgált meg és nem is vett le rákszűrést, mint Ő.
2010. febr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Azóta megszületett a babám. Lvezette volna a szülést, de sajnos a babám nem akart természetes úton megszületni. 1 hét túlhordás után megcsászározott. Ő csinálta a műtétet. Egyeltalán nem bántam meg (amikor megmondták, h műtét lesz nagyon elkámpicsorodtam), nekem nagyon jó élmény volt, akár holnap a kezei alá feküdnék. A varratom nagyon szép, úgy összevarrta a hasam, hogy még a függőleges csíkjaim is teljesen passzolnak egymáshoz :))) Mondjuk gyorsan felépültem, 3 db varratot szedett ki a hasamból, meg sem éreztem (csak már bánom h nem kértem el).

Majdnem 2 hetet a kórházban feküdtem, mikor bent volt mindig bejött hozzám.

A tarifáját előre nem tisztáztuk, varratszedéskor adtam neki oda (bele sem nézett a borítékba), 6 hetes kontrollon is ugyanolyan kedves volt velem, mint előtte (pedig kevesebbet adtunk neki, mint amennyit hallottunk, h mennyit szokott kérni). Úgyh én bátran ajánlom, a második babámat is nála szeretném szülni. A 9 hónap alatt végig kedves és figyelmes volt.

2010. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nála születtem! :))) Persze nem emlékszem semmire, de anyu szerette. Most 7 hetes terhes vagyok, holnap megyek hozzá először. Remélem minden rendben lesz. :) 23L
2010. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a nála szült kismamáktól, hogy 5.000,- Ft az alaptarifája, de mindenkire rábízza, hogy mennyit akar és tud adni ezen felül.
2010. aug. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!