Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecenben a Kenézy Gyula...

Debrecenben a Kenézy Gyula kórházban milyen fájdalomcsillapítókat lehet kérni szűlés közben?

Figyelt kérdés
Én már 3-szor szültem ott, de soha sem kaptam semmit, a kislányom a legfiatalabb ő most 5 éves, februárra vagyok kiírva, jó lenne tudni mik a lehetőségek?
2012. szept. 25. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
2 éve májusban szültem.Kérni kell, azért nem kaptál.Én is kérdeztem az orvosokat,hogy milyen lehetőségek vannak.Felsorolt egy párat, volt valamilyen gáz, és az EDA.Az EDA-t kértem,mert arról sokat hallottam.Magadtól kérj!!Adnak amúgy!Ha van bármi kérdésed,írj nyugodtan!:)E.
2012. szept. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a szülésznőnek mondtam, hogy epidurális érzéstelenítést szeretnék. Kaptam is.
2012. szept. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, az lemaradt, hogy az apás szüléses felkészítő tanfolyamon elmondták, hogy mik a lehetőségek. Van még a gáz is.
2012. szept. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm szépen a válaszokat! Én meg megszültem őket minden nélkül nagy bátran,mert azt hittem ha lehet akkor úgy is felajánlják! :S

Már mindegy de szerintem most lehet szóba fog jönni valami! :)

2012. szept. 25. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!