Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudnátok nekem ajánlani a...

Tudnátok nekem ajánlani a győri kórházból egy kedves, megbízható szülésznőt, akit fel lehet fogadni?

Figyelt kérdés
Győrben fogok szülni és sajnos nem ismerek senkit. A szülésznők tényleg el tudják intézni, hogy 1 ágyas szobába kerülhessek? (Nem a VIP szobára gondolok!)
2012. okt. 1. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hàt èn ilyenről mèg nem hallottam:) ha kevès szülès lesz akkor biztosan tudnak szólni, hogy ne valaki mellè kerülj, hanem üres szobába, de ha kell a hely akkor csak a vipben fogsz egyedül maradni. Sajnos ajànlani nem tudok senkit, szerintem a dokidat kèrdezd meg, ők szoktak ajànlani, megvan nekik hogy kivel tudnak jól dolgozni. Èn nem fogadtam 2 babàm született győrben, de szülèsznőkre így sem lehetett panaszom, ők nagyon rendesek voltak figyelmesek, ès egy valakit úgyis osztanak mellèd.
2012. okt. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sok embertől hallottam, hogy nem érdemes fogadni, mert amúgy is nagyon rendesek a dokik is és a szülésznők is. Nincs fogadott dokim, csak arra gondoltam, hogy szülésznőt fogadnék(esetleg, de még ezt sem döntöttem el biztosra). Köszi a válaszod!
2012. okt. 1. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 5 hete szültem Győrben a 3. babámat, mondjuk nekem mindhárom császár volt. Fogadott dokim volt csak éppen ezért, de azt tudom mondani, hogy a látottak alapján nagyon tündéri rendes az összes szülésznő Győrben :)
2012. okt. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van saját szülésznőd,az sokat segít. Nekem Tóthné Börzsei Mária volt, és elejétől a végéig ott volt velem, (szerencsére nem tartott sokáig) .Szülés előtt elmondja mit érdemes szedni, ami segíthet.
2012. okt. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!