Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39-40 hetes anyukák hogy vagytok?

39-40 hetes anyukák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

én holnapra vagyok kiírva. 5-6 napig erős jóslóim voltak, de leálltak 2 napja. holnap megyek méhszájvizsgálatra/kontrollra. nyákdugómat nem láttam még..minden rendben volt ctg-ken és az egész várandósságom alatt. szülésznőm csak érzés szerint azt mondta szerinte hétfő vagy kedd lesz..én erre a hétre tippeltem, de mostmár semmit nem érzek:) nem félek a szüléstől és nem érzek türelmetlenséget sem. ti hogy vagytok, meséljetek!


39+6 hkm



2012. okt. 18. 12:50
 1/9 Szandy89 ***** válasza:

Szia!

Én hétfőre vagyok kiírva!!!De én már nagyon nem bánnám ha megvolna az úrfi!!! :) A nyákdugóval még én sem találkoztam!Nálunk is végig minden rendben volt!!!

De ma reggel óta nem találom a helyem,semmi nem jó,sehogy nem kényelmes és étvágyam sincs!

Ja és hétfő óta olyan érzésem van mint mikor meg akar jönni!!! :D


39+3 hkm

2012. okt. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia, én 40+3 vagyok! Nincs jósló, nincs keményedés, zárt méhszáj... 2 naponta járok a dokihoz ellenőrzésre.

Jó lenne már szülni, hiába nincs semmi bajom. Már nagyon kíváncsi vagyok a babámra!!

2012. okt. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ma nekem is ilyen semmilyen kedvem van meg levertséget érzek...nekem múlt csüt.től voltak a jóslók de tegnaptól leálltak..kiváncsi vagyok mi lesz:)
2012. okt. 18. 15:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
39+2 vagyok. Nincs kedvem semmihez, egész nap a csodára várok, hogy mikor kezdődik már valami. Néha menses szerű görcsöket érzek. Jövőhét keddre vagyok kiírva, Jó lenne ha addigra meglenne, mert nincs kedvem kontrollokra járni naponta! Főleg, hogy másik város!:/ És már nagyon kíváncsi vagyok rá!!!
2012. okt. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát én sem szeretnék 2 naponta ctg-re járni..holnap átírja a dokim a terminusomat hétfő-keddre, de így is 2x kell majd megjelenjek ctg-n..

holnapra vagyok kiírva, ki tudja lehet megindul ma éjszaka...

:)

kitartás csajok!! írjatok ha vmi van!

2012. okt. 18. 18:49
 6/9 anonim ***** válasza:

sziasztok!


Én is hétfőre vagyok kiírva. :)

Nálam is csak enyhe menszis görcsök vannak, meg néha keményedés és ennyi. Nyákdugóval én sem igazán találkoztam még. Én is nehezen bírom, szeretnék túl lenni rajta, főként hogy van egy ovis kislányom akivel szept.-ben kezdtük az ovit.


Várom minden percben a csodát! :)


hol szültök? Én István kórház :)

könnyű szülést mindenkinek!

2012. okt. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28-ra vagyok kiírva, de tuti hamarabb meglesz a kiscsaj, sok jósló fájásom van, ma egy darabka nyákdugó is kijött. Érzem a hasamban a készülődést, remélem hamarosan én is szülök. :-)
2012. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én az Imrében!:)

Nekem most egész este olyan hüvelynyilalásaim voltak..jópárszor felszisszentem..:( tegnap este bedagadt a bokám és sajna még most se ment le..

2012. okt. 19. 00:33
 9/9 A kérdező kommentje:
sziasztok lányok, ki mikor szült meg végül? én 22én hétfőn délután 4kor. milyen volt a szülésetek? mi 18 órát vajúdtunk!
2012. nov. 15. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!