Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek kijött az aranyerük...

Akiknek kijött az aranyerük szüléskor, mikor múlt el?

Figyelt kérdés
1 hónapja szültem,de még mindig nem akar múlni. Nem fáj,nincs vele semmi különösebb probléma,csak ott van. Használtam reparon kúpot,krémet,a kúpot már elhagytam,a krémet még hébe-hóba kenegetem,de úgy érzem semmi értelme.
2012. okt. 29. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Első szülés után 1 év volt, mire elmúlt. MOst a második után 3 hónap.
2012. okt. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1 év?? Jesszusom :-O
2012. okt. 29. 13:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A Reparon kúp és hasonlók nekem sem használtak... Nekem diónyi aranyerem volt szülés után, és az Aloe 5ch homepátiás szer vált be. Napi 3-4X 5 golyócska. Szépen visszahúzodott pár nap alatt, egy kicsi most is kint van, de az már szülés előtt is megvolt sajna... :)

2012. okt. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet!
2012. okt. 30. 08:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Első szülés után kb 1-másfél év volt mire totál helyrejött, kúp stb..második szülés előtt terhesség alatt ismét szenvedtem vele, aggódtam is, hogy szülésnél megint végem lesz miatta, de nem..semmi nem történt, nem lett utána vele problémám.
2012. okt. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én Júliusban szültem idén és sajnos nekem is előjött és folyamatosan kezelem .Kúppal ,krémmel . Ezelőtt nekem se volt soha.
2012. nov. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!