Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr Rigó Barbaráról mond...

Dr Rigó Barbaráról mond valaki véleményt, tapasztalatot?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
szia!Én nála szültem, és nagyon meg voltam vele elégedve. De pontosan mire vagy kíváncsi?
2009. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát arra hogy milyen személyiség, aranyos vagy durva meg ilyenek. Mert nekem a rokonom is nála szült és engem is elválalna csak nem tudom milyen, mert az előzö dokim az férfi volt és hát nem a a legjobb.
2009. aug. 13. 06:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon aranyos, egyáltalán nem durva.Mindent meg lehet vele beszélni, és még szülés után is mindennap jött hozzám.

Én csak ajánlani tudom, és ha szülnék, akkor másodszor is nála szülnék.

Szerintem menj el hozzá, és úgyis meglátod, hogy neked mennyire szimpatikus.

Fiatal és kedves, csak jót tudok mondani róla.

És az ismerősöd mondott valami rosszat róla, hogy gondolkozol és itt érdeklődsz?

2009. aug. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ő imádja
2009. aug. 13. 09:19
 5/5 anonim ***** válasza:

én is nála szültem és nagyon rendes volt. Végig ott volt velem, Ő adta be a fájdalomcsillapítót is...

A gyerkőc már egy éves múlt. volt egy csomó problémám és mindig segítőkészen, jól áll hozzám :)))

Szuper orvos! :))

2009. nov. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!