Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » István kórház fogadott orvos...

István kórház fogadott orvos nélkül?

Figyelt kérdés
Kedvesek, foglalkoznak az emberrel akkor is, ha nincsen fogadott orvosa? Mennyire körülményesek így a vizsgálatok? Ugyanúgy kapok időpontot pl UH-ra? Vagy elég, ha a terhesség végén járok oda vizsgálatra, esetleg csak beesek szülni anélkül, hogy láttak volna előtte? Gond, ha vidéken lakunk, nem mondják, hogy közelebbibe tartozunk, menjünk oda?
2009. aug. 13. 13:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindkét lányomat ott szültem, mi sem oda tartozunk. Az első szülés előtt kb a 26. héttől jártam oda gondozásra, de fogadott orvosom nem volt. Illetve egy dokinőhöz jártam, de nem volt megfogadva. A végén ajándékot kapott, nem pénzt!

A második szülésnél csak oda mentünk szülni. Ügyeletesnél szültem, a lehető legaranyosabb dokinő volt ő is. A szülésznők is. Senkinek nem vittünk semmit.

Most is oda mennék harmadjára, de nem biztos, hogy meg tudjuk oldani az utazást, autónk nincs. Parázok is rendesen.

Én úgy vagyok vele, hogy kórházat választottam, nem orvost. Nekem az volt a lényeg, hogy olyan helyen szüljek, ahol külön szülőszobák vannak, és nem függöny választ el a többi épp szülő nőtől. Nem beszélve arról, hogy az István bababarát kórház.

Szerintem menj el, nézz körül, érdeklődj. De ha beesel szülni, akkor se küldenek el. Én örülnék, ha ott kopogtathatnék harmadjára is.


34 hetes kismama


egyébként vidéki vagy, hol laksz? ha nem vagyok tolakodó :)

2009. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!