Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz ez a szulésröl?

Igaz ez a szulésröl?

Figyelt kérdés
Tényleg van az a betapintàs h az öklét felnyomja a doki és megforditsa a babàt?

#betapintas
2012. nov. 29. 18:44
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
terhes. 17hetes
2012. nov. 30. 14:13
 32/47 anonim ***** válasza:
100%

Akkor azt tanácsolom neked, hogy olvass el minél több dolgot a szülésről és a terhességről, hogy ne ijedj meg ilyen dolgoktól és ne legyél felkészületlen. Több, mint 20 heted van még!

A császár amúgy nem kívánságműsor, csak akkor műtenek, ha szükséges (meg extrém esetben ha sokat fizetsz a dokinak, de nem éri meg). Ha komplikáció mentes szülésed lesz, akkor ezerszer jobb a természetes szülés, nincs mitől taratni!

2012. nov. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
olvasgattam a szulesrol es egyikben sem talaltam ilyen beavatkozast azert kerdeztem itt mert nekem mondtak h van ilyen
2012. nov. 30. 14:35
 34/47 anonim ***** válasza:
100%

Azért tanácsoltam, hogy olvass utána, mert pl meg vagy ijedve attól, hogy úgy nézik a méhszáj állapotát, hogy teljesen felnyúlnak. Ezt amúgy fájás közben nézik, és én spec csak a fájást éreztem. Na meg egyébként is egy egész csecsemő fog onnan kijönni, az egy kicsit nagyobb, mint pár ujj!

A másik, hogy inkább császárt akarsz. Tudod te mivel jár? Hogy felvágják a hasadat, átvágják az izmokat stb. Sokan pokoli kínokat élnek meg utána napokig vagy hetekig, annyira fáj nekik a seb. Persze vannak szerencsésebbek is. De a babát így kell ellátnod!

Na de nem akarok itt kiselődást tartani, majd utánaolvasol mindennek, vagy beszélgetsz egyet a védőnőddel.

2012. nov. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:
tudom mivel jar. lenne segitsegem. :) koszi azert a valaszt. megkerdezem a vedonomet es a dokit is:)
2012. nov. 30. 14:47
 36/47 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem a belülről megfordítás nem gyakori beavatkozás. Szerintem is kérdezd meg a védőnődtől, hogy mi ez, mivel jár. Szerintem az interneten sok minden fent van, ezért úgy gondolom, hogy egy szakember talán tud segíteni.


Egy dolog még eszembe jutott. Nem bántásból mondom, csak nem értem az Életet. Itt vagy 17 évesen, valószínű, megmarad a babád. Rengetegen vannak, akik évek óta próbálkoznak a babával, vagy éppen elvetélnek. Nagyon vágynak a babára. Én is nagyon vártam a babámat, de elvetéltem 20 hetes terhesen, és nem biztos, hogy lehet még gyerekem.

Jó babavárást kívánok!

2012. nov. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
nagyon sajnalom ami veled tortent. nekem tavaly elhalt terhesseg miatt mutetem volt. es en nagyon orulok h osszejott a baba.
2012. nov. 30. 18:32
 38/47 A kérdező kommentje:
ne add fel probalkozzatok.
2012. nov. 30. 18:34
 39/47 anonim ***** válasza:
89%
17 éves vagy és TAVALY már volt egy elhalt terhességed! Téged senki nem világosított fel?nem jársz iskolába? 17 évesen tervezetten vagy terhes?Az a nem mindegy...
2012. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:
Szerintem ez az en dolgom!!! miert az jobb aki 13evesen mar a 2. babat varja?
2012. nov. 30. 21:40
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!