Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valaki aki mostanában fog...

Van valaki aki mostanában fog szülni Demeter Miklósnál Debrecenben?

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nála fogok szülni,de még van egy hónapom addig! :D

Miért kérded?

2012. dec. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát csak úgy :D nekem kb másfél, 2 hét van még a doki szerint de amúgy 31-ére vunk kiírva. Iszonyat hogy félek, nálad mi a helyzet? Jársz be NST-re? Mennyit fogsz neki adni, adtál már neki eddig? Nekem nagyon szimpi amúgy de úgy félek h amikor ott az idő akkor vmiért nem fog tudni bejönni...
2012. dec. 2. 14:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én nála szültem,igaz 2,5 éve.Mikor én szültem nála,még sok anyuka volt kb akkorra kiírva.Úgy 7-8 anyuka egy hétre.Nagyon nézte,hogy el tud-e vállalni,és elvállalt.Ha elvállalt,akkor ott is lesz.
2012. dec. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az jó! :) elég fura helyzet volt mikor bementünk hozzá, én kerek-perec megmondtam neki h szilveszterre vagyunk kiírva és olyan dokit szeretnék aki nem hagy cserben ha tényleg akkor indulna be a szülés. Mondta h a karácsonyt még végig dolgozza viszont szilveszter+elseje kizárva de meg van győződve h hamarabb jön a baba UH-s eredmény alapján, szóval elvállalt. Akkor remélem bízhatok benne, mert idáig csak jót hallottam róla :)
2012. dec. 2. 14:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező!

Na,megszültél már?Milyen volt?

Demeter bent volt,vagy bement?Mesélnél kicsit?

1-es voltam!

2012. dec. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia, 24-én megszültem, és igen, bent volt. meg voltam vele elégedve. utána is jött be hozzám meg minden szóval nem panaszkodom. mondjuk én szerettem vna császárral szülni mert végig mondták h nagy baba lesz és mivel első gyerek így nagyon féltem az egésztől, ezt mondtam is neki többször, de végül simán lett meg, vagyis vákummal ami nagyon rossz volt, de lehet a császár még rosszabb lett vna, szóval így nem bánom h nem vágott fel. a baba feje szerencsére nem lett csúcsos meg semmi és amúgy tényleg nagy lett 4700gr és 60cm :)

te mikor szülsz? v már te is túl vagy rajta?

2013. jan. 3. 10:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám nem nagyon siet kifelé. 15.ére vagyunk kiírva.

De eddig még semmi.Jóslóim vannak,mindenem fáj,de a babó még sehol.Holnap megyek ismét NST-re,meg Demeterhez.

Gratulálok a babához!!Én meg pont,hogy nem szeretnék császárt,hüvelyi szülést szeretnék.Hál istennek a babám nem túl nagy 2800 g és 48 cm becsülték a héten.

Megkérdezhetem,hogy adtál e neki hálapénzt?Ha igen,mennyit?Elfogadta?Jó babázást neked!Remélem az enyém is hamarosan előbújik :)

2013. jan. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!