Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák akik már szültetek,...

Anyukák akik már szültetek, elfelejtettétek milyenek voltak a fájások a vajúdás alatt, vagy emlékeztek rá?

Figyelt kérdés
Én kétszer szültem fájdalomcsillapítás nélkül, oxyval, egyszer majdnam 4 éve, egyszer pedig 8 hónapja, de teljesen törlődött a fájdalom. Nektek is?
2012. dec. 7. 20:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A fájdalomérzése igen.
2012. dec. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen, az érzése.:-)
2012. dec. 7. 20:27
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én csak arra emlékszem ,hogy iszonyatosan fájt és azt hittem ott halok meg,ezáltal bennem maradt,hogy soha többet nem szeretném átélni.
2012. dec. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én kétszer szültem, emlékszem rá:) És soha nem fogom elfelejteni, de nem is akarom:)

És akár minden évben átélném, ha tehetném:D

A harmadik májusban fog születni, már nagyon várom:)))


18hkm.

2012. dec. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

3 kicsim van, és igen emlékszem rá hogy mekkora volt a fájdalom, pontosan emlékszem milyen borzalmas volt ez a számomra uralhatatlan hullámszerű fájdalom, gondolkodni nem tudtam, magamról nem tudtam kiestek percek stb. pedig nem is volt hosszú szülésem egyik se sőt (7, 2 és 5 óra) . épp ezért igyekszem egyáltalán nem gondolni rá :)

Megszülettek, örülök nekik és kész, a szülésre meg nem gondolok:))

2012. dec. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
igen emlékszem arra az átható fájdalomra...azt hittem belehalok :DDDDDD
2012. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Minden egyes percre emlékszem.A toló fájásokra amikor már császárért könyörögtem és sírtam a fájdalomtól.Arra is emlékszem amikor megkaptam az érzéstelenítőt és végre megszűnt minden fájdalom és nem sokkal később felsírt a fiam.Majd a következő fájdalomra amikor császár után először kellett felállni.Már 1 éve volt de minden egyes pillanatára emlékszem.Egy ideig emiatt biztos voltam benne hogy nem 2. baba,de már tervezzük :) Minden fájdalmat megér egy gyerek :D
2012. dec. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
tudni tudom,hogy azt hittem ott halok meg és hogy 2x is mondtam hogy már nem birom tovább,de magára a fájdalomérzésre nem emlékszem,arra viszont tisztán hogy kicsusszant a kisfiam,soha nem felejtem el,csodálatos és hihetetlen volt :)
2012. dec. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem mindkettőre, az első 4 éve, a második 10 hónapja volt. Minden pillanatra emlékszem, arra is, hogy mennyire fájt. Nem fogom és nem is akarom elfelejteni.
2012. dec. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Érezni nem érzem, de emlékszem, első szülésemnél volt gátmetszés, az olló csattanásának hangját is hallom. Brr. Beleborzongok.

És emlékszem a vajúdásokra is. Harmadik szülésem volt a legrövidebb, de cserébe talán a legerősebb fájásokkal. Emlékszem az utolsó nyomásra kitolásnál, úgy éreztem, muszáj kinyomni, mert több nyomásra nem lesz erőm, és bár a szülésznő mondta, hogy pihenjek egy kicsit, én csak ráhúztam, azzal kint is volt az óriásbébi. :o)

2012. dec. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!