Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A császárnál altatnak vagy...

A császárnál altatnak vagy érzéstelenítenek?

Figyelt kérdés
Akinek már van ebben tapasztalata, megírná hogyan történt ez a része ? Légyszi a kórházat is nevezd meg. Köszönöm !
2012. dec. 16. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van idő rá érzéstelenítenek. Viszont ha nagyon sürgős akkor altatnak.
2012. dec. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az elsőnek teljesen igaza van.

Nekem természetes szülésnek indult,de közben derült ki téraránytalanság.Mivel a kicsinek jó volt a szívhangja (de néha már leesett emiatt is császároztak) ezért érzéstelenítésben csinálták.A legjobb az volt amikor meghallottam felsírni :)

2012. dec. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Bajcsyban altatnak, kivéve ha az ember nem úgy készült hogy szülni fog, és evett előtte. Ha van a gyomrodban valami, akkor ugyanis nem altathatnak. Ilyenkor marad az érzéstelenítés.
2012. dec. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha baj van a babával vagy veled akkor altatnak,

Ha nincs semmi van idő érzéstelenítenek.

2012. dec. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
amelyiket kéred. mind ketőtt alkalmazák, külön-külön
2012. dec. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt lehet kérni ? Nekem az altatás szimpibb, mert nehéz belegondolni, hogy míg én ott fekszem, a doki vágja a hasam :( Húú, de félek !
2012. dec. 17. 06:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 császárom volt.Eddig. ;) Az első sürgősségi volt,altatással, a másik kettő programozott volt,érzéstelenítéssel. A középsőnél nagyon rossz élményekkel jöttem ki a műtőből,5 év kellett hogy rábólintsak a 3. babára,annyira nem akartam megint átélni.Aztán belevágtunk,mondom majd csak túlélem valahogy.Új szülészorvosom lett,új anesztezes dokit fogtam ki,és remekül ment minden,gyors volt az orvosom is,és nem bántam meg,hogy nem aludtam végig az egészet.Legalább ezt az élményt,hogy hallom felsírni a gyerekemet,még ha nem is én nyomom ki,átéltem. Hidd el,mindennél többet ér!! :) Kecskemét,megyei kórház
2013. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos hozzászólásod, kedves utolsó. Elgondolkodtat !
2013. jan. 5. 04:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!