Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39,40hetes kismamik hogy vagytok?

39,40hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én holnap töltöm a 40.hetem és csalodott vagyok.Már nagyon várom a babám de nem akar jönni :( Nem tudom mikor jön,és unom a sok hülye ctg-t :D Nálatok valami jel,tünet a szülésre?

2012. dec. 23. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én kedden töltöm a 40 hetet, és még semmi. Persze vannak jelek, fájdogál itt-ott, de a fránya nyákdugóm még sehol, és nem tudom, mi lesz... Holnap reggelre rendelt be a dokim egy alapos vizsgálatra, és azt mondta, hogy biztos, ami biztos, vigyem magammal a kórházas pakkomat. Szóval itthon ma tartjuk a karácsonyi vacsit és ajándékozást. Biztos, ami biztos. :))) Aludni már nem nagyon tudok, és rettentően fáj egyik oldalamról a másikra fordulni. Te hogy vagy?

Boldog karácsonyt, talán holnap már babázunk! :)

2012. dec. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
pénteken töltöttem a 40.hetet, uh szerint ma kellett volna szülnöm. hiába vizsgált kétszer is "durvábban" a dokim így sincs semmi jele hogu napokban szülnék, még a nyákdugóval sem találkoztam. minden reggel nst, ha csütörtökig nincs semmi akkor be kell feküdnöm, úgy várom hogy végre történjen valami vagy végre csütörtök legyen. nagyon szenvedek a bordafájástol, nyomja a picur. kitartás
2012. dec. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Minden nap azt hiszem na majd ma szülök.Minden bajom van már,én sem tudok aludni-Nyákdugom nekem sem sehol :( Kemyényedik a hasam napi 10x .Jajj hát nagyon jó lenne ha holnap babáznánk,ugy várom már :) Kitartást csajok és mielöbbi babázást.Majd irjatok ha történik valami :)
2012. dec. 23. 17:29
 4/11 anonim ***** válasza:
Szorítok nektek, hogy a Jézuska meghozza a babát. :)
2012. dec. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2012. dec. 23. 18:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Ma vagyok 40 hetes, és elment a nyákdugóm! :) Juppiiii! (Egyébként az első válaszoló vagyok.) Az izgatottságom a tetőfokára hágott...
2012. dec. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hurrá,örülök hogy irtál :) Azota miujság?Egyben vagytok? Nekem holnap inditják a babóm :) Irjatok többiek is hogy vagytok?
2012. dec. 27. 11:54
 8/11 anonim ***** válasza:
Habár a nyákdugóm tényleg nincs meg, még bőven egyben vagyunk. A dokim szerint még napjaim vannak. :( Szóval most egy kicsit elkeseredtem. De nagyon örülök, hogy te már holnap láthatod a kisbabádat, nagyon drukkolok, és sok boldogságot kívánok! :)
2012. dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi :) Talán te is már holnap babázol,nem lehet tudni.Kitartás,tudom nehéz.Majd azért jelentkezz :) Könnyü szülést.
2012. dec. 27. 18:44
 10/11 A kérdező kommentje:
Mi ujság veletek? :)
2013. jan. 9. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!