Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan hely, ahol nem csak...

Van olyan hely, ahol nem csak ízléstelen rövidgatyás, elől gombos női pizsi kapható? Azt vinném a kórházba majd.

Figyelt kérdés
Ma vettem egyet a piacon, de az a fúj-kék színű, vagy harsányciklámen volt még. Kínaiban meg méretet nem találtam, vagy csak hosszúnadrágost, amiben megsülök majd. Ti láttatok már valahol ízlésesebb színűeket?
2013. jan. 5. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
márkaboltban biztos lehet kapni. De szerintem hálóinget is vigyél, hátha annyira fáj majd, hogy fel sem tudod húzni a pizsit :( Nem ijesztgetni szeretnélek, dehát már szültem....
2013. jan. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen márkaboltban? Amúgy 3. baba lesz, az elsővel hálóingeztem, rettenetesen utáltam a dolgot, a másodiknál még kifogtam normálisabb pizsit, de most sehol nem látok.
2013. jan. 5. 13:17
 3/8 anonim ***** válasza:
brendon.De marha drága.
2013. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja, igen...tényleg szemtelenül drágák ott a dolgok. Szerintetek mit fognak gondolni, ha ilyen harsány színű szarokban járok majd? Olyan cigányos, már elnézést, nem azért írom ezt, de pl. a cigány ízlésvilág, vagy népi kultúra nagyon távol áll tőlem, így meg mégis rá vagyok kényszerítve...
2013. jan. 5. 13:23
 5/8 anonim ***** válasza:
PL: Intimissimi, Triumph, Tezenis, Anita
2013. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a bonprixről rendeltem snoopysat:) Egyébként a harmadik babámnál már egyáltalán nem jártam hálóingben vagy pizsiben napközben, hanem (mivel nyáron szültem) puha térdnaci és póló. Nem az a férfipóló hanem női (sportosabb). Én úgy sokkal jobban éreztem magam hogy nem EGÉSZ NAP hálóingben flangálok, mint aki beteg...

az első babámnál én is hálóing köntös kombóban nyomtam, szörnyen idegesítő volt.

2013. jan. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Auchan-ban, tescoban tök jók vannak!
2013. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, igazán sokat segítettetek!
2013. jan. 5. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!